Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy élnek még Erszényes farkasok?

Figyelt kérdés
Engem most ez nagyon foglalkoztat. Azért szerintem sokat mond az a több mint 4000 észlelés.

2013. okt. 30. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyi, mert kihaltak.
2013. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hollófernyiges ***** válasza:
Olyan 1%. Teljesen nem zárható ki, végül is a 80as években volt majdnem biztosnak mondható észlelés, de nagyon-nagyon valószínű hogy kipusztult.
2013. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom néztem videót,filmet beszéltek szemtanúk engem meggyőztek. Azt mondták hogy ezt az állatot akkor is csak nagyon ritkán lehetett látni mielőtt nem nyilvánították kihaltnak.Meg azért Tasmániában vannak olyan területek ahol még nem járt ember.
2013. okt. 30. 21:39
 4/8 anonim válasza:

Lehet még vannak mert ahogy mondtad kérdező, Tasmánia sok helyén nem járt még ember.

Sőt mivan ha az ilyen helyeken hemzsegnek az ottani kihalt állatok! Nem?

2013. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
P = 1 - 0,99999^4000 :D
2013. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Engem is érdekel ez a téma. Valóban elég sok észlelést hallani, úgyhogy szerintem van rá esély, hogy élnek még, de ebben az esetben elég kevesen lehetnek, máskülönben már találtak volna döntő bizonyítékot.

Egyébként ha tudsz angolul és szeretnél több és új infókat hallani erről az állatról, akkor ajánlom, hogy keress rá a "Thylacine Research Unit" (T.R.U.) nevű csapatra (van facebook meg youtube oldaluk is meg minden) akik azzal foglalkoznak, hogy kiderítsék élnek-e még erszényes farkasok Tasmániában.

2014. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen én is nézem mindig a T.R.U. új videóit.

Most a tudósok a klónozással vannak elfoglalva

2014. jan. 15. 17:04
 8/8 anonim válasza:
Szerintem 100% hogy élnek, csak az a nagy baj, hogy rögtön klónozással foglalkoznak, nem győződnek meg teljesen a faj létezéséről.......
2014. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!