Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Túl tudná azt élni az emberisé...

Túl tudná azt élni az emberiség, ha egy reggelen mindenki nemi szerv nélkül ébredne?

Figyelt kérdés

Tehát sem külső, sem belső nemi szervei nem lennének, csak egy kis lyuk mindenkinek a nemi szerve helyén a vizelésre!

Ezt túl tudná élni az emberiség? Tudna megoldást adni a tudomány? Pl. az állatok ki tudnák hordani az embert vagy a tudósok ki tudnának találni valamit?



2013. nov. 3. 08:25
 1/10 anonim válasza:
50%
Klónoznának. Birkákkal màr csinálják elvileg embereel is lehetne, csak hisztiznek a jogvédök.
2013. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dehát hogy klónoznának, ha a nő nem lenne, amiben kihordja a babát? hisz nem lenne méhe sem, az is hozzá tartozik a nemi szervhez!
2013. nov. 3. 09:36
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Elméletben meg lehetne oldani, mert ismerjük a terhességet, és a magzati egyedfejlődés folyamatát. Semmi olyan feltétele nincs, amit elvben ne tudnánk létrehozni.


De a gyakorlati megoldás azért meglehetősen kétséges szerintem. Nem biztos, hogy egy emberöltő alatt képesek lennénk nagy mennyiségben biztosítani a megfelelő feltételeket, vagyis a tömeges "utódkészítés" véleményem szerint jelenleg szervezésben, technikailag, és egészségügyileg is igen nagy feladat lenne. Talán túlságosan is nagy.

2013. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A terhes nőkkel mi lenne?

Velük nem történne semmi, vagy csiribí-csiribá eltűnnének, vagy eltűnne a méhük magzatostul, vagy csak a magzat micsodája, vagy eltűnne az összes nő, vagy...?

Viszont az emberiség vígan túlélné ha egy reggelre minden nagy f@$z eltűnne! :D

2013. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a várandós nőknek természetesen eltűnne teljesen a babájuk is, a méhükkel együtt!

az emberiségnek tehát csak a lefagyasztott ondó és petesejtek maradnának vigaszul és a tudomány, hogy kitaláljanak valamit!

2013. nov. 3. 11:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztosan túlélnénk

Még anya sem kellene aki kihordja,mesterséges méh is van már

Az lenne ennek az előnye hogy gyönyörűen szinten lehetne tartani a Föld népességét

2013. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mégis hol van az a mesterséges méh? mert nem hallottam róla, hogy ilyen létezne!
2013. nov. 3. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Utánaolvastam jobban,bocs a téves infóért,embert még nem lehet vele kihordani,csak egerekkel sikerült

Viszont abban a helyzetben,amikor senkinek nincs nemiszerve,biztos hogy nem lennének anyagi és etikai korlátai a fejlesztésnek,vagy a mesterséges méh,vagy kipusztulunk,szerintem éveken belül már működne is a dolog

2013. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most elképzeltem a szituációt...A fele társadalom megpróbálná megmagyarázni azt a hirtelen "hiányt" és kitörne a káosz, az előítéletek miatt stb stb. De utána merem képzelni, hogy pl: Kínában az egész iskolarendszert átalakítanák, hogy sokkalta több biológiát és mechanikát meg egyebeket tanuljanak, mert hát, akkor egyedül a fiatalok lesznek a "B" tervek.
2013. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Jó kérdés, valami sci-fiből olvastad? Nekem meg az jut eszembe, h mi lenne ha csak nekem lenne farkam az egész Földön..Minden nő engem akarna.
2013. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!