Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Füvezni "egészségesebb", mint...

Füvezni "egészségesebb", mint inni?

Figyelt kérdés
Na ezt most ne úgy kèpzeljètek, hogy amire több pozitív megerôsítès jön azt fogom csinálni, hanem eszembe jutott, hogy míg az alkohol pusztítja az.agysejteket addig a fû "csak" megváltoztatja a neurotranszmittereket. Ebbôl jutottam erre a következtetèsre ès èrdekelne, hogy ti mit gondoltok.

2013. nov. 24. 18:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hajjaj... a dolgok itt már elèg nagy fordulatot vettek.

Legfôkèpp Sceptic-nek èz an00nym-nak, ugyanis pont arra voltam kíváncsi amit ôk leírtak. (Nagon èlveztem olvasni, mivel imádom a biológiát)


13-as tèged arra kèrnèlek, hogy legközelebb olvasd el az apró betûs rèszt is, ugyanis ott fejtettem ki a mondanivalóm. Válaszoló, a te problèmád az, hogy válaszodban semmi olyan rèsz nem volt, amit hasznosítani lehetett volna. Így fogadd meg kèrlek a tanácsom (figyelj, mert jó módszer, èn is ezt szoktam csinálni) ès ne írj olyan helyre választ, ahová mèg te magad sem tudod. ;)


Köszönöm mèg egyszer mindenkinek a válaszát.

2013. nov. 26. 19:18
 22/26 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes és kimerítő válaszok jöttek a kérdésre, sokkal több ilyen kellene online és a médiában is.

felmerült egy párszor, hogy a díler aki füvet tud szerezni egy idő után majd "keményebb" drogokat fog ajánlani. Ez tényleg igaz?

Megéri a dílernek kockáztatni hogy idő előtt megmurdel az állandó vevője? Meg egyébként is nem hiszem hogy nagyobb árrés van a keményebb drogokon mint a füvön pl.

2013. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
*sokkal több ilyen vélemény kéne az online és offline médiába is
2013. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
folyt. Alapesetben úgy képzelem(na, jó személyes tapasztalat), hogy a díler azért kezdi el árulni a drogot amit használ, mert nagyobb tételben olcsóbban jut hozzá és ha elad belőle x grammot akkor lecsípett belőle annyit ami a saját fogyasztását fedezi, vagy még keres is rajta...
2013. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Én iszok és füvezek is rendszeresen, de melyikről lenne könnyebb lemondanom?

alkohol:

-sejtszintü függés

-erőszakos érzelmek előtörése

-kontrollálhatatlan magatartás

-nem emlékszem mit mondtam vagy csináltam előző éjjel

kannabisz:

-érzelmi/pszichikai függés

-tudod mit csinálsz, csak lassabban csinálod átgondolva

-emlékszel rá amit csináltál, vagy mondtál.

2013. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Látjátok drogos szempontból is a kérdést legalább. számomra a kannabisz sokkal inkább ártalmatlanabb mint az alkohol vagy a dohány. Jó kedvet okoz valakinél, gondolkodásra késztet valakinél, de semmilyen rossz hatással nincs az ember szervezetére(kivéve ha dohánnyal keverik).
2013. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!