Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire ijesztő a Bodies?

Mennyire ijesztő a Bodies?

Figyelt kérdés

Közepesen erős idegzetűnek tartom magam :)

Katalógusban már láttam a kiállítás darabjait, de nem tudom, élőben hogy reagálnék. Vinném magammal a 11 éves öcsémet, ciki lenne, ha a gyerek támogatná végig a felnőttet :)


2008. júl. 12. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi az ijesztő.Van aki bepisilne a félelemtől és van aki meg egyáltalán nem fél.Nekem erős az idegzetem sok horrorfilmet néztem már és semmi sincs ami engem megijeszthet.Nyilván egy gyenge idegzetű tuti megijed.Láttam képen és hát véleményem szerint elég gyenge.Engem egyáltalán nem ijesztett meg.Még élőben sem mert az csak egy szobor és a szobrok nem kellnek életre.
2008. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan műanyag hatása van az izmoknak, testrészeknek, szerveknek, valószínűleg a tartósító anyagtól, amit a konzerválásra használtak.

Én emiatt fel sem fogtam 100%-ban, hogy mit látok, mikor ott voltam, igazából utána döbbentem le nagyon, amikor végiggondoltam az egészet.

Az biztos, hogy más szemmel tekint az ember más emberekre ezután.

2008. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése.

Véleményem szerint nem íjesztő.

Nem lennének rémálmaim tőle.

Kibirod,nem kell a gyereknek támogatnia téged,annyira azért nem félelmetes ha egy gyerek végignézi.

2008. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
31%
kb mint a [link]
2008. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Egészen felbátorodtam.

2008. júl. 13. 23:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na mi lett, elmentél a Bodiesra? Ha igen, milyen volt?



Én a magam részéről ki vagyok akadva tőle, (már amennyit plakáton láttam, meg hirdetésben, meg hallottam róla) ezért nem mentem el. Úgy gondolom, hogy van az emberi testnek (még a halottnak is) egy bizonyos méltósága, ezért bizonyos dolgokat én nem tennék meg vele. És ez a kiállítás nálam már ilyen kategóriába esik.


Lehet egyébként tudni, hogy honnan származnak a testek? Írja a kiállításon valahol? Mert nekem pl. van egy olyan gondolatom, hogy kínai halálraítéltektől, akiktől nem kért senki semmilyen engedélyt. Persze ez csak egy tipp, nem vagyok benne biztos, de ha így van, az elég gáz.

2008. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

A kérdés itt nem az volt, ha új kérdésed van, miért nem írsz ki új kérdést?

Én kiírtam, már én is régóta szeretném tudni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

2008. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Még nem mentünk el, majd a hónap végén, mert szerveztünk a kollégákkal egy kisebb csapatot. Így nem a gyereknek kell támogatnia, lesznek más felnőttek! :o)

Én azt gondolom, hogy ami ismeretterjesztő céllal van kiállítva, az nem sérti a méltóságot.

2008. júl. 18. 20:08
 9/11 anonim válasza:
nem ijeszto. lenyugozo!!
2010. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
miről van szó? mi az a bodies?
2011. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!