Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mik ezek a fehér kis mozgó...

Mik ezek a fehér kis mozgó pontok amiket akkor látok, ha az égboltra nézek és a szememmel közelre fókuszálok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul: [link]
2013. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sir Butcher: Tudom mi ez, ezt én is megtaláltam. Ilyent is szoktam látni, de most nem erről beszélek.

Amit szeretnék tudni az olyan kb. mint valami tűzijáték csak nagyon-nagyon kicsiben, szinte alig lehet szemmel követni.

2013. dec. 18. 01:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A saját fehérvérsejtjeidet látod ilyenkor.Már ha jól értelmeztem a leírását.Olyan közel vannak (a saját szemeden) hogy színesnek látod.Ezek a fehérvérsejtjeid amik a szemeden mozognak
2013. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy alvó reptoid ügynök vagy.

Amikor az égre nézel akkor töltik fel és le az agyadba az informáciokat egy energia sugárral egy álcázott űr csata cirkáloról.

2013. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Para, azt hittem ezeket csak én látom. :D Amúgy szerintem ne aggódj miatta, már előttem valaki leírta a választ.

Amúgy én azt vettem észre, ha víz alatt kinyitom a szemem, akkor is látom ezeket.

2014. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ttökjóóó!!! :))

ilyet én is szoktam látni, sőt én is feltettem ezt a kérdést korábban!!!

Bár érdemleges választ ugyebár nem kaptam rá, de pont tegnap láttam egy ismeretteresztő filmet az univerzumról és vannak az ún. neutrinó részecskék amik mindenütt ott vannak és mindenen keresztülhaladnak, mp-enként többmillió rajtuk keresztül is.

Szerintem ezt látjuk vagy energiahullámocskák.

Ugyanis ha jól megfigyeled őket még "hummámot " is vetnek azelőtt mielőtt "visszamennek". Elég rövid éleű egy :))

de jó, ez olyan érdekes

32/F

2014. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!