Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik komoly élet és/vagy...

Létezik komoly élet és/vagy természet-tudományos internetes fórum magyar nyelven az interneten?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy árnyalattal komolyabbnak nevezhető az Index/Fórum megfelelő oldalai. Mint matekos helyenként csalódnom kellett benne, mert a egzaktságigény mellett destrukcióba fulladt jó pár kérdésem. Matematika oldalakon elvárható lenne bizonyos állítás-bizonyítás sorozatok, bizonyos axiómák és definíciók mellett. Ehelyett sokszor mintha matematika filozófiai problémáinak vitatkozássá fajulásával találkoztam volna. Az analízisben megszokott epszilon-deltás bizonyításoknak még a nyomával sem találkoztam. Időközben megtudtam, hogy a moderátorok nagyon kegyetlenül törölgetnek, nemcsak annak a véleményét akivel nincsenek megelégedve, hanem mindenki másét is, aki nem sértett meg semmilyen szabályt sem. Sz. Gy.
2013. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A KöMal fórumán ugyan a matematika a fő téma, de fizikával is foglalkoznak.

[link]

2013. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem középiskolai és nem ismeretterjesztő szintre kondoltam, hanem kutatói fórumra, de interdiszciplinárisra.
2013. dec. 28. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy ez csak a nyugat-európa és egyesült államok egyetemeinek szerverein, jobbára ékes angol nyelven találhatók ilyen fórumok.
2013. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természet-tudományosat ismerek és tök jó! Ez egy magyar oldal és nagyon sokminden van rajta.

Itt is van a link:

[link]

2014. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!