Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a magyarázat a homoszexuali...

Mi a magyarázat a homoszexualitásra?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 15:03
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
7%

"Szép" szülő háttér, meg génnek...

tán csak nem buza vagy?

2013. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Hibás gének, genetika. Csak ennyi köze van hozzá a szülőknek, vagy akár csak a dédszülőknek.
2013. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2013. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Mindenben van hiba, így ebbe a rendszerbe is került hiba (homok).
2013. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
24%

Szerintem nem! A normális a biszexualitás lenne. A hiba az, hogy a nevelés során a szexualitás egyik részét elnyomják az az emberben, már egészen kisgyerekkortól kezdve. A melegeknél ez az elnyomás fordítva sül el, aminek az egyéni jellemvonások, és a környezet kölcsönhatása az oka, amik egymást erősítik.

A genetikának csak annyi köze van hozzá, mint az, ha rövid lábaid vannak, és nem vagy futóversenyző, a genetika nem a futóversenyzőségért felel, hanem a rövid lábakért, a többi már a szocializálódáson múlik, hogy például nem biztatott a testnevelő tanár stb.

2013. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

"Szerintem nem! A normális a biszexualitás lenne. "


Érdekes módon valahogy az állatok is mind heteroszexuálisak. Talán rajtuk is mély nyomot hagyott a neveltetés?

2013. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%
Az ellenkező nem alapos ismerete! :D
2013. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

"Érdekes módon valahogy az állatok is mind heteroszexuálisak."

Hát nem. Elég tartani két azonos nemű kutyát (bármelyik nem), és meglátod.

Én már sokféle háziállatnál megfigyeltem, hogy ugráltak egymásra.

2013. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt környezet,másrészt genetika

Van aki fogékonyabb rá,mások kevésbé

Magasabb rendű állatoknál az örömszerzés és a csoporton belüli konfliktusok simítása,elkerülése a célja

Pl a törpe csimpánzoknál az egyedek 75%a biszexuális,mindenki csinálja mindenkivel,ezzel növelik a csoport összetartását,így sikerességét is

2013. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

"Hát nem. Elég tartani két azonos nemű kutyát (bármelyik nem), és meglátod.

Én már sokféle háziállatnál megfigyeltem, hogy ugráltak egymásra."


Persze, a béka is ha ráugrik a csizmára akkor ráélvez sokszor, mégsem csizma fetisiszta a béka. A kutyák is képesek megdugni egy bokrot, mégsem hinném, hogy ők meg a bokrokra buknak. Én meg álló f.sszal ülök a monitor előtt, mégsem bukok a monitorokra... bár jobban megnézve elég szexi darab ez a kicsike.


Ülj le a kutyáddal és beszéld meg vele a nemi hovatartozását. Valószínűleg olyan h..ülyén fog rád nézni, mint ahogy én néztem amikor ezt olvastam. De inkább engedd a kan kutyádat egy szuka közelébe, aztán nézd meg, hogy akkor kire ugrál. Ha akkor is a fiú kutyára meg a bokrokra, akkor javaslom, hogy inkább lődd le.

2013. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!