Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 15-ig le kell adni az egyetemi...

15-ig le kell adni az egyetemi jelentkezést, ELTE-fizika szakot illetően?

Figyelt kérdés
Én magam gazdasági iskolába járok, ugyanakkor érdekel a fizika, ám nem tanulom-iskolai keretek között-szabadidőmben foglalkoztam a differenciálegyenletekkel, hidegfúzióval stb. van esélyem bekerülni, mert úgy láttam nem követelmény a fizika. Megpróbáljak-e matek&gazdaságtannal felvételt nyerni, vagy ez felejtős?
2014. febr. 10. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"hidegfúzióval "


-.-


"mert úgy láttam nem követelmény a fizika"


Itt meghaltam :D ELTE-fizika szakon már nem követelmény a fizika ? Sokat változott a világ, mit tanítanak ott áltudományt ? Mert a hidegfúzió kb olyan messze van a fizikától, mint Makó Jeruzsálemtől !

2014. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"szabadidőmben foglalkoztam a differenciálegyenletekkel, hidegfúzióval stb. "


Ez mit jelent, kicsit pontosítanád? Mit jelent a "foglalkoztam" kifejezés?

Olvastál róla, vagy néztél pár filmet, vagy mit?

2014. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És tényleg nem _szabad_ előírni a fizika érettségit fizika szakhoz, matek mellé választható akár földrajz is. Szóval a kérdezőnek tényleg van esélye bekerülni, ha tesz valamilyen ttk-s jellegű érettségit is matek mellé, de bent maradnia már nem feltétlenül lesz egyszerű.
2014. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 válaszoló, leginkább a dif. egyenleteken belül a deriválás, integrálás feladatokkal.Csak annyi a kérdésem, hogy lehetséges-e bekerülni, mert nem gondolnám hogy a bennmaradás gondot jelentene.
2014. febr. 11. 14:42
 5/13 A kérdező kommentje:
A a 345 ponttal úgy gondolom nem lenne probléma, mivel 2-nak a jogot jelöltem meg, és ahhoz kötelező a töri emelt, így ha elérem az 60% automatikusan jár az 50 pont, tudtommal...
2014. febr. 11. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Az az 50 pont az emelt töri miatt csak a jognál jár...
2014. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De maga az emeltért jár 50 pont ha teljesítik, legalább is én így tudom
2014. febr. 11. 14:52
 8/13 anonim ***** válasza:
A fizikánál csak akkor kapod meg az 50 plusz pontot, ha törit is elfogadják.
2014. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha jól néztem a fizika szakon a törit nem fogják elfogadni.
2014. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
gyorsan kiszámoltam, ha átlagosan teljesítek az érettségin, még akkor is van 362 pont
2014. febr. 11. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!