Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan dolog, vagy láttatok már valaha olyan dolgokat, amikre egész egyszerűen nem tudtatok választ adni?

Figyelt kérdés
Különösebben a szellemekkel kapcsolatos történetek érdekelnének. Aki nem hisz benne, kérem, ne reagáljon a kérdésemre!
2009. dec. 13. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja de olyankor általában előtte egy félórával szívtam el egy füves cigit... Tiszta állapotban is előfordult már, hogy tapinthatóvá vált a rettegésem a levegőben a semmitől, ki tudja miért..., de én inkább szeretnék ezekben nem hinni...
2009. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előbb leírtam egy pár órával ezelőtt feltett másik kérdésre válaszolva:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

2009. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az én életem szinte csak megmagyarázhatatlan dolgokból áll..én pl nem hiszek semmiben,csak amit látok..

hát el sem tudom azt képzelni,hogy van olyan ember,aki legalább egyszer nem látott ilyen természetfeletti megnyilvánulásokat!

Természetesen egyből hülyének nézik az ilyen dolgot tapasztalt embert,mert mivelők még nem láttak ilyet,el se tudják képzelni..

a leglátványosabb dolgok:

beköltöztem tavaj egy régi házba a belvárosban..ott aztán minden volt!Szelleme jobbra,balra,egyedül már nem is mertem ott lenni..egyik este hallottam,ahogy lépkednek a parkettán,majd bepisiltem,aztán valahogy elaludtam,,reggelre az ebédlőből "besétált a szék" a szobába,és az ablak felé volt téve(?)

este villanynál a kanapén tévéztem,mikor se cigi se füstölő nem égett,egy nag ködfolt sétált átt a szobán,elment a tévé előtt,és az ablaknál átment a falon..

rákérdeztem a tulajnál ezekre a doglokra,és elkezdett mesélni,hogy a kanál néha pörgött a tálban,és ablakmosáskor egy tenyérnyom is megjelent a tiszta üvegen..egyik éjszaka arra ébredem,hogy valakik néznek,állnak az ágyam körül,négyen-öten,hát ne is mondjam,kész tébolyda volt,gyorsan el is költöztem,nem bírtam ott lenni egyedül..ráadásul mindí olyan volt,mintha szólna a kaputelefon,mosogattam épp,elzárom a vizet,már harmadjára,de semmi..és nem a szomszédé hallatszott átt,ahoz messze volt az ajtajuk..

egyszer ágyaztam,az ágyon álltam,az ágynemütartó meg felemelkedett alattam,de még a macska is bekakált majdnem..

ennyi a szellemekről..

az ufókkal kapcsolatban pedig láttunk négyen(!) négy egymást követő gömböt narancs fényük volt,egymáshoz odaszálltak,és elkanyarodtak,lassan eltűntek.

gömbvillám az gyorsabb,és vihar van a közelébe,világító lufik meg fölfelé szállnak,és nem kanyarodnak..aztán valamiért mindenki engem faggat egy Marduk nevű istenről..mindenki tőlem kérdezi ki volt,gondoltam utánanéek,kiderült valami sumér isten,de mégis miért van z,hogy egy éven belül vagy 5 közeli ismerősömnek engem kell megkérdezni,amikor sosem mondtam,hogy én nekem bármi közöm lenne hozzá,mikor megkérdezem,hogy már te is Mardukról érdeklődsz?Mi vagyok én marduknak,hogy engem kérdezz,akkor azt válaszolják,hogy te jutottál az eszembe hirelen..ez nekem több,mint félelmetes..most meg az állítólagos világvégéről kiderül,hogy a bolygó,ami hozzák közeledve súlyos problémákat okozhat a földön(nibiru) az a sumérok szerint Marduk isten bolygója!Hát persze,ki ásé lehetne?Miért kerget engem ez a név?vagy mi közöm hozzá?

Játszik velem a szerencse is,ez már nem a szellemekhez tartozik,és más is lehet így,de leírom: egyszer annyira nem sikerül semmi,hogy majdnem meghalunk,vagy épp utcára kerülünk,egyszer meg ilyen apróságok,hogy találok egy zacskó sütőport,vagy ha épp nincs pénzem akkor pont találunk egy csomag borsot a drágák közé bedobva 55 ft ért..és ezek egymás után..miért nem lehetne harmóniába hozni?ne is legyek szerencsés de szerencsétlen sem,így az egész tiszta hullámvasút..

ha szerelmem van szegények vagyunk,ha gazdagabb vagyok,nincs szerelmem,mióta együtt vagyok életem szerelmével sosem voltm ennyire szegény..

amúgy a mottóm:nincsenek véletlenek,csak az emberek éretlenek!

2009. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Wooow... Ráz a hideg az olvasottaktól... Írjatok még, nagyon kíváncsi vagyok a történeteitekre, velem is történt egy, s más:)
2009. dec. 13. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt senki ne felejtse el, hogy az ember bármelyik érzékszervét nagyon könnyen be lehet csapni! Gondolj bele, a dejavu a leghihetetlenebbnek tűnő dolog, pedig ha belegondolsz léteznek egyszerű magyarázatok, csak az emberek rossz végénél fogják meg a dolgokat, nem arra gondolnak, hogy miért fogják fel később azt amit látnak, hanem arra, hogy hogy tudták előre látni a jövőt. Ez a tapasztalás és felfogás(gondolat) különválásának egyik példája.
2009. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De hogy én is írjak valamit ami érdekelhet (ne használd annak a bizonyítására, hogy a szellemek léteznek, mert nem léteznek): Nemrégiben egyedül voltam itthon, már épp lefeküdtem, de még nem aludtam, amikor a földszintről zajokat hallottam, ajtónyitást, járkálást, fiók húzást, matatást abból a szobából, ahol az értékeinket tartjuk. Biztos voltam benne, hogy tolvaj jár nálunk, de nem értettem miért jön be, amikor még a TVm is ment, és itthon voltam. Aztán vártam egy 10percet a zajok megszűnése után és egy léccel lementem (ki tudja mi lesz lent). Hát nem volt lent senki, és nem is tűnt el semmi...
2009. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer felkeltem sötétben az ágyamból, az ablak felé néztem, és láttam egy ide-oda mozgó kis fénygömböt. Aztán, amikor jobban megnéztem, láttam, hogy egy fa ága nyúlik be a szobám ablakán, és annak az egyik ágán "lóg" a fénygömb és ingadozik össze-vissza.

Nagyon megijedtem, felkapcsoltam a villanyt és eltűnt. Az ablak zárva volt. Pedig láttam a leveleket az ágon...


De kétlem, hogy szellem volt. Talán még félig aludtam, miután felkeltem kimenni a szobámból wc-re.

2009. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem volt egy barátnőm akinek meghalt az apukája és rá 1 évre ennek a szomorú napnak az évfordulóján átmentem hozzá hogy ne legyen egyedül. A tv hirtelen bekapcsolódott mi meg csak pislogtunk hogy mi lehetett ez és ijedtünkben kihúztuk a tv-t a konnektorból, a kép elment de a hang maradt :O:O:O Nagyon féltünk, már kóbor áram sem lehetett benne és legalább egy percig szólt még a tv utána. Mire abba hagyta utána a radiátor feletti naptár elkezdett hullámozni, de nyár volt és nem volt bekapcsolva, direkt megnéztük hátha a hő miatt de nem volt bekapcsolva! Utána természetesen nem tudtunk elaludni :)
2009. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a nők. Szinte semmit se értek belőlük.
2010. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!