Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valakit érdekelne Bedini-motor...

Valakit érdekelne Bedini-motor építés? Összehoztam egyet, szívesen segítenék!

Figyelt kérdés
Nagyon egyszerű módszert találtam és olcsó is.

2014. márc. 20. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Remek. Több energiát is termel, mint amennyit belefektetsz?

G.

2014. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Képet vagy kapcsolási rajzot tennél fel? Jelentkezett a többletenergia?
2014. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos igazán nagyon nehéz pontos méréseket végezni, ennek ellenére a töltési ciklus kb. 1/5-énél azért tapasztalható többletenergia (ha kis mértékben is, de jelen van). Küldenék kapcsolási rajzot, képeket, videót, és még ami kell, mert szeretném, hogy Magyarországon is minél többen reprodukálják az efféle készülékeket és több eredmény szülessen, tehát szívesen segítek. Privátban küldjetek e-mail címet, és én küldöm a szükséges anyagok listáját, a kapcsolást és a leírást is.
2014. márc. 20. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:

A Fénykapunak a K-fórumán tudod leghatékonyabban megosztani másokkal tapasztalataidat:

[link]

De jelenleg a fiók nem elérhető.

2014. márc. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

...és ezzel akkor több energiát nyerünk, mint amit belefektetünk?

G.

2014. márc. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen elég pontos mérőeszközöm, de úgy tűnik, igen, mivel van egy rész a tötltési ciklus során, ahol gyorsabban tölt, mint merül. Nyilván itt jelentkezik a legerősebben a nullponti energia.
2014. márc. 21. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor keress valami műszert és mérd csak meg, várom a fejleményeket! :)

G.

2014. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos erre nekem nincs kapacitásom, de lehet, hogy másnak igen. Amatőr vagyok, és komolyabb eszközökre nekem sajnos (még?) nem telik, nem tudok drágább eszközöket szerezni... De nagyon szívesen segítenék, mert ez minden, amit pillanatnyilag tehetek. :)
2014. márc. 22. 12:49
 9/11 borgan válasza:
Szia. Engem nagyon érdekelne!!!! Nagyon nagy lehetőséget látok benne. És van néhány ötletem. borgan198619@gmail.hu .kérlek segits a megépítésében. Pl: mi kell hozzá??? Hogy rakjam össze.
2015. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 borgan válasza:
Ha valaki más is tudna segíteni, kérem jelezze. :-)
2015. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!