Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek lehetnek olyan...

Szerintetek lehetnek olyan lények az univerzumban, mint a filmbéli Alienek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 23:26
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 3. 23:35
 2/8 anonim válasza:
Miért pont az Alienek? Mármint miért pont ők? Miért nem inkább a startrek ill. starwars? Csak kiváncsiságból kérdem,de pontos választ nem fogsz kapni rá ugye tudod?
2014. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert mindíg csak a mikróbákról vagypedig a fejlett civiizációkról esik szó a földönkívüli élet kapcsán. Ilyenekről még senkit sem hallottam beszélni akár tv-ben, akár máshol.
2014. ápr. 4. 09:34
 4/8 anonim válasza:

Hogy-hogy ilyenekről ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben? Mert ezek a kicsi zöld emberkék hülyeségnek nyilvánítják és elvileg csak ha igazak a feltételezések csak pár évvel ill. évtizeddel vannak előrébb és vannak feltételezések állatokról, baktériumokról emberszerűekről és szerintem az alienek az állat kategóriába besorolható de mivel semmilyen bizonyiték nincs arra hogy léteznek (bár nagy a valószinüsége hogy a földönkívül is létre jött élet csak hogy milyen formában az máig vitatott de barlang rajzokon is lehet találni őrájuk utaló nyomot)illetve arra se hogy léteznek de az biztos hogy manapság felkapott lett nagyon a téma. Sőt elvileg a dalai láma is erről makogott bár azt mindják kamu és hasonlatnak használta de ha érdekel itt . link [link]


De csak azért mert ő is emberszerű lényekről beszél de lehetne még sorolni a Patakyt is stb. szoval ezért gondoltam hogy star wars vagy mit tudom én mert elvileg ebben vannak emberszerű lények de ami biztos az az hogy bizinyiték hiány semmi se dől el.

2014. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. ápr. 4. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
A Földön nem is él ilyen... Pont az Alien filmekbeli lény nemigen létezhetne sehol sem, mégpedig egyetlen okból. Annyi istenverte csulát képtelenség a levegő páratartalmából szintetizálni, vedelni meg nem szokott.
2014. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem léteznek :)

Tudnál még Alienes képeket linkelni? :)

2014. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát... Remélem nem. De egyébként az Alien filmekből megtudjuk, hogy az alienek sem maguktól alakultak ki. (Szerencsére:) Biológiai fegyvernek teremtették őket, csak elszabadultak.
2014. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!