Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Diák élet, szabadidő a Semmelw...

Diák élet, szabadidő a Semmelweis egyetemen?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel az orvostudomány, az emberi biosz, ezért szóba jött az orvosi, és nekem a Budapestit ajánlották. De mivel tudjuk, hogy orvosin nagyon sokat kell tanulni, és ki szeretném élvezni hogy egyetemista vagyok, e miatt lehet nem oda megyek.

Ezért akik orvosira járnak, meg szeretném kérdezni hogy nekik mennyi szabad idejük van, mennyit járnak bulizni, milyen a diákélet. Köszi :)


2014. ápr. 5. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

GYTK-s vagyok. A diákélet jó atekintetben, hogy csoportok vannak, így osztályszerű. Szerintem ez egy nagyon jó pontja enneka képzésnek. Sosem szerettem azt, ha 150-300 ember jár egy órára.

Viszont nem igazán vannak bulizósok én azt veszem észre. Havi 1-2 max, ahogy én látom. Ezt én mondjuk nem is preferálom, hogy ilyen "savanyú" emberek járnak ide. De lehet csak én kerültem rossz társaságba. Mindenesetre nem lehet megbánni, ha idejössz. Kárpótol sok más a bulizáson kívül az egyetemi éveid alatt.

2014. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ÁOK-s vagyok. Egyetértek az előttem szólóval, elég sok a "savanyú" ember itt. Buli havonta 1-2 van. Viszont sok jó programot szervez az egyetem, amikre érdemes elmenni. Vannak lazábbak, akik eljárogatnak. Úgy osztod be az idődet, ahogy akarod, ha nem is az egyetemi barátaiddal, de a gimis osztálytársaiddal például lazán elmehetsz bulizni gyakrabban is, ha jól csinálod a dolgaidat. Viszont tanulni sokat kell, úgyhogy ha nem akarsz orvos lenni, akkor ne gyere ide, azt gondolom.
2014. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy bulikból tényleg kevés van (havi 1-2 esetleg), de a SOTE nem is erről szól. Én is gytk-s vagyok, csoporttársaimmal, egyetemi barátaimmal azért be szoktunk ülni egy sörre ha időnk engedi.
2014. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!