Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elképzelhető e, hogy valamelyi...

Elképzelhető e, hogy valamelyik állam titokban megkísérelt embert klónozni?

Figyelt kérdés
Bár erkölcsileg erősen megkérdőjelezhető egy ilyen jellegű tevékenység, tudjuk, hogy több szempontból is állami érdek lehet embert klónozni. Ha abból indulunk ki, hogy juhot már sikeresen klónoztak, elképzelhető e, hogy titokban folynak ilyen jellegű kísérletek?
2014. ápr. 28. 12:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
Azért ha Te megbetegszel, a klónod is hajlamos lehet rá, másrészt ha Neked egy szervre szükséged van, nem tudod megvárni, még a donor felnő.
2014. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát csak remélhetjük, hogy "A sziget" csak egy sci-fi marad, nem egy jövőbe látás...

[link]

2014. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Wadmalac ***** válasza:

Amíg a klónozásnak igencsak az elején járunk, elég nehéz megmondani, mennyi idő alatt lehet majd klónt gyártani.

Ha már sci-fizünk, talán elképzelhető lesz, hogy egy millert az előre gyártott és készenlétben tartott klónja a privát kórházi akváriumban várja és amikor majd jól összetöri a pofáját valami extrém sportban, kikapják és mehet át bele az agya.

Mondjuk lehetnek más szempontok is.

Főleg Kínában.

A nagy vezért egymás után ötször ugyanaz a nagy vezér követi a pártelnöki székben.

2014. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Shai-Hulud ***** válasza:

@Wadmalac


:-DD

Valahogy így?

Kim Dzsong Un

Kim Dzsong Duo

Kim Dzsong Ter

Kim Dzsong Quatquor

Kim Dzsong Quinque

Kim Dzsong Sex

Kim Dzsong Septim

Kim Dzsong Octo

Kim Dzsong Novem

Kim Dzsong Decim

Kim Dzsong ....

Kim ....

....

2014. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem már rég megtörtént egy ember klónozása.. Állatot már sikeresen klónoztam a nyilvánosság előtt, ebből kiindulva szerintem már biztos megpróbálták az embert is.. Az más kérdés hogy sikerült e, de szerintem akár mi az eredmény, nem kürtölik ki mert botrány lenne belőle, még nem elég felkészült az ilyesmire a "nép".
2014. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Lelkiismeret nélküli katonák,öngyilkos terroristák,végrehajtók is lehetnek a klónozott emberekből.
2014. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán léteznek már emberi klónok.katonák, akiket nem vár haza senki, brutális kísérletek alanyai, amik sértik az alapvető emberi jogokat, nagyhatalmú személyek másolatai, hogy azok menjenek a gazdaszemély számára veszélyes helyekre. Szerintem ez már mind létező dolog.
2014. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nem kell lerohanni egyből hogy hülyeség, ha csak a fele igaz, az már épp elég. [link]


ettől függetlenül köztudott hogy a többszörös személyiségű emberek 80%át gyermekkorban bántalmazták és ezért alakult ki a betegségük.

2014. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!