Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Jó tanuló reál szakos egyetemi...

Jó tanuló reál szakos egyetemisták! Ti milyen módszerrel tanultok?

Figyelt kérdés
A nemeteket, korotokat is megadhatjátok, hátha lehet ezek alapján is mérlegelni.

2014. máj. 6. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Orvosira járok, itt leírtam a módszereim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

(5. válasz).


Bár ha "reál" alatt inkább a matekos-fizikás mérnöki szakokat érted, akkor nem biztos, hogy túl hasznos lesz a válaszom.

2014. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Reál alatt én a TTK-s tárgyakra gondolok. Fizika, matek amit tanulok. Általában mire megértek valamit, addigra meg is tanulom, de amikor már értek valamit, akkor nyilván többször is lehetőleg hangosan átmegyek rajta. Amikor úgy érzem, hogy tudom, kimegyek a saját készítésű táblám elé és előadom, akár többször is. Szerintem ez a tanulás legjobb módja, SOHA nem megyek úgy vizsgára, hogy nem próbáltam meg legalább egyszer előadni táblánál, ott derül ki, hogy tényleg tudom-e. 21F
2014. máj. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!