Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Na ez akkor hogy lehet? (lent...

Na ez akkor hogy lehet? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

A mostani álláspont szerint (hangosan gondolkodom):

- Az ősrobbanás egy pontból indult, 14 milliárd éve. Előtte semmi sem volt. Oké, fogadjuk el.

- A fénynél nincs gyorsabban közlekedő dolog. Oké, próbálták megdönteni ezt az elméletet, de nem sikerült, fogadjuk el hogy (egyenlőre) így van.

- Ezek szerint az ősrobbanás pontjától 14 milliárd fényév nagyságú rádiuszba jutott el a fény (körülbelül, de ezt természetesen még sok minden befolyásolja).


Most láttam egy műsort, amelyben az hangzott el, hogy a napunknál egy 40 milliárdszor nagyobb testet találtak jégből, az ősrobbanás feltételezett pontjától 12 milliárd km-re. Ezt akárhogy nézzük, nagyon közel van a fénysebességhez. A kérdés: hogy lehetséges ez:



2014. máj. 11. 19:22
1 2
 11/19 csizia ***** válasza:
41%
Mert csak nekem tűnik fel, hogy napnál nagyobb testeknél már be kéne indulni a fúziónak? Bocs megint kérdeztem.
2014. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam hogy barom vagy, ugyanis a legnagyobb ismert csillag nem kétszerese a napénak, hanem több ezerszerese. És amúgy sem csillagról beszéltem... Az értelmet nem nyert emberek miért járnak erre az oldalra?
2014. máj. 21. 18:09
 13/19 csizia ***** válasza:
20%

pfff... Nem semmi vagy apám. :)Az egy dolog, hogy nem tudsz írni, de, hogy olvasni se az már igen. no comment.. kétszerese-kétezerszerese nézegesd. Azt ajánlom vegyél szemüveget, de legjobb lenne agyat cserélned.


Mivel annyira butus vagy, hogy nem tudod miről írok azt ajánlom olvass vissza mit írtam és ülj le. Csillagos egyes.

2014. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 csizia ***** válasza:

Amúgy meg én vagyok a hülye, hogy tépem a számat, már a kérdésből megállapíthattam volna, hogy agyrokkanttal van dolgom. Nem lenne ilyen a stílusom ha nem oltottál volna le.


Amúgy sajnálom. Azt ajánlom a továbbiakra nézve, hogy felejtsd el mások minősítését. Könnyebb dolgod lesz az életben.

2014. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem itt abbahagyom :D Az IQ-szinted számértékben megegyezik az értékeléseddel :D.
2014. máj. 22. 18:58
 16/19 csizia ***** válasza:
Hát persze, hogy abbahagyod. Mivel totálisan beégetted magad. Az pedig nem értékelés te szerencsétlen.
2014. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16 Szerintem meg te vagy egy barom, vagy inkább balek hogy még azt se tudod hogy kell időpontot linkelni jutubról és nem veszed észre hogy minél többször válaszolsz az olvasók és a kérdező annyiszor pontozza le az amúgy is 31% odat aztán még válaszolni se fogsz tudni.
2014. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 csizia ***** válasza:

Nem különösebben hat meg ha sötétebbnél sötétebb emberek lepontoznak. Sőt, pozitívumként fogom fel.


Barátunk a kétszerest keveri a kétezerszeressel ergo nem tud olvasni, valamint a fényévet keveri a kilóméterrel. Kettőnk közül mindenképp ő a hülyébb.

2014. máj. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 csizia ***** válasza:
De azt is simán el tudom róla képzelni, hogy csinál egy másik reget és ez az előző hozzászólás is ő volt. Ebben az esetben viszont irány a pszichiátria. Na léptem mert nincs időm hülyével vagy hülyékkel a semmin vitatkozni.
2014. máj. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!