Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy vadnál melyik a legcélszer...

Egy vadnál melyik a legcélszerűbb lövés?

Figyelt kérdés
mármint melyiknél döglik meg rögtön (tüdő, máj)

2014. jún. 5. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem „agy”, ha a lövedék impulzusa és alakja megfelelő, hogy átvigye a koponyát.
2014. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

fejbe nem lövik, mert akkor nem lesz trófea belőle...

leginkább lapockánál szeretnék eltalálni (ami úgy nem mindig sikerül), tudtommal az a legjobb találat, de ha már vadászol tiszteld az állatot!!

2014. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, teljes mértékben tisztelem :D de volt már hogy gerinctüskén találtam, összerogyott, aztán felállt és elfutott. Szerencsére megtaláltuk. :D
2014. jún. 5. 20:40
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
86%

Hogy szereztél vadászjegyet? Pénzért? mert ha nem akkor ezt nem itt kérdeznéd.

És akkor illene tudnod azt is hogy a meglőtt vad nem "döglik meg".

(egyébbként sejtem, hogy még évekre vagy a puskától, csak olvastál valamit a gerinctüske találatról és dicsekedni akartál, hogy te mi mindent "tudsz")

2014. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A blatt lövés a legjobb,vagyis a szív,de ezt csak akkor tudod meglőni,ha a vad jó pozícióban áll.
2014. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!