Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Növényfelismerés, hogy tudom...

Növényfelismerés, hogy tudom megtanulni?

Figyelt kérdés
Csomó növényt kellene a vizsgámon felismerni olyan 500 körül, hogy tudom addig mindet megtanulni ?

2014. júl. 26. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne akard mindnek a nevét egy darab növényhez kötni. A rendszerezés épp azért az, mert logikusan van felépítve, így lesz belőle rendszer. A növények rendszere is logikusan lett felépítve, nem véletlenül kapta egy növény azt a nevet, amit (gondolom latin nevekről van szó). A logikát kell benne megtalálni, onnantól már nem olyan nehéz. Persze, a neveket akkor is be kell magolni.


Egyébként miért nem tanultad meg a nevüket szépen, sorban, a tanulmányaid folyamán? Akkor kellett volna, és akkor nem most szakadna rád mind az 500 növény egyszerre. Most már valószíynűleg majd vért kell izzadnod hogy meglegyen, és még így is jelentős mértékben a szerencséden fog múlni. De ebből is tanulhatsz, ha van egy kis eszed, és legközelebb nem hagyod az utolsó pillanatokra a feladatokat, nem hagyod hogy összecsapjanak a fejed felett a hullámok.


Mindenesetre kitartás, és egy kalappal a vizsgához!

2014. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem az én hibám , mivel ez egy különbözeti vizsga lesz.

Köszi :D

2014. júl. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!