Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Könyv, ami elmagyarázza az...

Könyv, ami elmagyarázza az általános iskolai kémia alapjait?

Figyelt kérdés
Szóval, idén ballagtam el általános iskolából. A kémia óráink annyiból álltak, hogy önállóan elolvastuk a könyvet és kitöltöttük a munkafüzetet, ebből következik, hogy nem valami sokat tudok. Közeleg a gimnázium, és szeretném magamat feltornázni kémiából, hiszen hiányos alapokkal nem fogom tudni követni a gimnáziumi kémiát. Röviden: Egy olyan könyvre lenne szükségem, ami összefoglalja és elmagyarázza a hetedik-nyolcadikos kémia lényegét, és segít a nulláról alapfokra juttatni. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. aug. 4. 15:48
 1/3 Caszanova válasza:

Szia!

Ha komolyan gondolod a dolgot, én ajánlanám egy magántanár felkeresését, amint a fenti példád is mutatja, csak a könyvből nem tudod megtanulni. 1.000-1.500Ft/órától már vannak diákok (ismerőseim is) akik elvállalnának.

Gondolom a mozaik könyvből tanultál, annál jobbat nem tudok. Remélem segítettem.

üdv,

C.

2014. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvben ha megértetted a könyvet jól tudod az anyagot, amit a kitőltött munkafüzet tanúsit.
2014. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem mozaikos volt a könyvem, hanem Nemzetis.:)Amúgy anyuék azt mondták, hogy csak év közben járjak tanárhoz, ha nem bírom követni. Egyébként, az elméleti dolgokat tudom körülbelül (például alumínium tulajdonságai), de már egy egyenlettel meggyűlik a bajom. :(
2014. aug. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!