Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az impulzus megmaradás törvény...

Az impulzus megmaradás törvényének ellentmondani látszó hajtótómű modellje működni látszik. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. aug. 4. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
konkrét működést nem írtak le így nem vizsgálhatjuk meg az elméletét sem. nem vagyok egy nagy tudós, de szerintem 720 millinewton édes kevés ahhoz hogy pályára állítsanak egy műholdat. és ha esetleg olyan nagy áttörés lett volna akkor elég sok hírforrásból hallható lett volna (szerintem) legalább említés szintjén, amit én nem tapasztaltam, így véleményem szerint csak humbug az egész
2014. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Érthető, logikus működési elv nélkül hasonló sorsra jut a téma mint a hidegfúzió egy mikrosütőben. Nem azt mondom hogy nem lehetséges ilyen hajtómű, hanem logikus, érthető magyarázatra is szükség van.
2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
A történelem során több olyan találmány született, amit be is mutattak nyilvánosság előtt működés közben. Vélhetően ilyen lehetett néhány örökmozgó, mint az Orffyreus kerék vagy Moray készüléke vagy Tesla legendás villanyautója. Vagy akár Egely György hidegfúziós mutatványa. Ámde az emberiség logikus, érthető magyarázatot is vár a működésükre, erre akkora szükség van, mint egy bírósági tárgyalásnak a bizonyítékra. Ha elfogadható és érthető tudományos magyarázat nincs, akkor abba a kategóriába sorolja az emberiség, mint amikor a cirkuszban kettéfűrészelnek egy dobozba zárt hölgyet.
2014. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

19:58,


Egen, ugyanis amire nincs magyarázat, arról valahogy, hogy, hogy nem, rövid úton kiderül, hogy az egész egy átverés, semmi más... Fura módon mindig azok a találmányok működtek másoknál is, amikre van magyarázat, a magyarázat nélküli találmányok valahogyan csak és kizárólag a feltaláló kezében üzemelt, és valahogyan sohasem akkor, amikor vizsgálni akarják.


Fura, nem?

2014. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ostobaság az impulzus megmarad
2014. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A kínaiak után a NASA vizsgálja az eszköz működését.

Azért én a NASA mérnökeit nem említeném egy napon az Egely-féle humbuk project-el.

A működésről csak annyit írnak hogy 975MHz-es mikrohullámú üregrezonátorral működik (nem mikrosütő bár az is rezonál)és valószínűleg a nagy elektromágneses tér hat kölcsön a virtuális vákuum kvantum plazmával.

(A kvantum fluktuáció részecskéivel)

[link]

2014. aug. 4. 21:19
 7/19 anonim ***** válasza:

"...valószínűleg a nagy elektromágneses tér hat kölcsön a virtuális vákuum kvantum plazmával."

Na ezért kerül Egely mutatványaival egy kalap alá. Mert érthető és logikus magyarázat nincs. A természet nem ismeri a "virtuális vákuum kvantum plazmát".

2014. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért magadat ne azonosítsd a természettel..
2014. aug. 4. 22:08
 9/19 A kérdező kommentje:

Na itt az elmélete még nem rágtam át maga rajta:

[link]

2014. aug. 4. 22:20
 10/19 anonim ***** válasza:
A NASA sem orákulum. A Holdra szállást sem hisszük el, miért hinnénk el ezt? Először valami bizonyítékot kéne bemutatniuk a munkájukra, aztán beszélgethetünk.
2014. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!