Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen elméletek léteznek az...

Milyen elméletek léteznek az emberek, nővények, állatok és a Föld teremtésére - keletkezésére?

Figyelt kérdés

Ősrobbanás ,Isten, Gyíkemberek, Evolúción ismerem.

Nem érdekel senki saját véleménye, hogy szerinte az Isten, mert Istenhívő vagy vallásos, csupán elméletekre vagyok kíváncsi, hogy ki vagy hogyan terem az ami körbe vesz benünneket és ÉL.


Ugyanazt ne írja le senki amit már előtte leírtak!


Királyak vagytok előre is kösz a válaszokat!



2014. szept. 16. 19:14
 1/7 anonim válasza:

Ember:

-Teremtéstörténet

-Evolúció

-(Földönkívüliek tettek ide minket és köztünk élnek meg a többi hülyeség)


Univerzum:

-Azt is Isten teremtette

-A véletlen műve(Ősrobbanás)


Föld:

-Isten teremtette

-Kialakult, mint minden más bolygó(Meteorok összeütközése, mágneses, gravitációs tér kialakulása, gömb forma stb.)

2014. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocs ha sok összeesküvés elméletet kihagytam, nem értek hozzájuk és hülyeségnek tartom.
2014. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az élettelen dolgokra elsősorban a fizika. Azon belül a kozmológia, anyagelmélet, és a fizika számos más területe. Ha részletesebben vagy rá kíváncsi, már a kémiát sem hagyhatod figyelmen kívül.

Az élőlényekre a fizikán és kémián túl a biológia. Abból értheted meg az életműködésüket, és ha az már világos, a keletkezésüket. Az evolúció is része ennek.

Sajnos csak olyant tudtam írni, amit előttem leírtak. Ugyanis azokat elég jó elméleteknek tartom ahhoz is, hogy megismerjem, meg ahhoz is, hogy ne tudjak (ne is akarjak) újat kitalálni helyettük.

2014. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elméletekre vagyok csak kíváncsi, hogy ki - kik teremtették a bolygokat - Földet, állatokat, nővényeket...

Elméletek pl: Isten, Ösrobbanás - evolució, Gyikemberek - evolució, ilyen példákra vagyok kíváncsi s nem arra amit leírtatok. :)


Még egyszerübben a kérdésem, milyen ismereteit vannak a termetésre, ki-kik teremtették azt ami a földön van!?

2014. szept. 17. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:

Isten?

Annunakik?

Földönkivüliek?

Természet - ősrobbanás?


Ilyeneket írjatok lehetőleg sokat és olyanokat amire rálehet keresni!!!!


Előre is köszöntem még 1x!

2014. szept. 17. 22:09
 6/7 anonim válasza:
Tedd fel a kérdést az Ezotéria témakörben ott elég sok összeesküvés-elméletet fogsz kapni. De mi nem tudunk neked ilyenben segíteni.
2014. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:

Föld keletkezésére van egy jó elmélet, nézz utána a Naprendszer keletkezésének. A többi legfeljebb hipotézis.

Az élőlények keletkezésére van egy jó hipotézisünk, az abiogenezis, van egy rossz, a pánspermia és van egy teljesen ostoba, a teremtés. Az evolúciónak egyikhez sincs semmi köze.

2014. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!