Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Sokan hallják mások hangját...

Sokan hallják mások hangját ha olvass tőle?

Figyelt kérdés
Én pár éve figyeltem meg, ha olyat olvasok, amit egy ismerősöm írt, az olyan mintha szóba mondaná, mivel ismerem a hangját ezért hallom, de ez csak akkor működik, ha tudom, hogy ő írta, más szöveghez, nem tudok más embert kapcsolni.

2014. szept. 20. 20:38
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
Mindenki.
2014. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose
2014. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én sosem jártam még így.
2014. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokszor van így... inkább elképzelem, hogy ő mondja, miközben olvasom a szövegét.


Illetve velem olyan is szokott lenni, hogy egyetemen, amikor gépelve jegyzetelek le egy előadást, akkor a tanulásnál szinte hallom a tanár hangját, mert szó szerint írom, amit mond :D Értem, mire gondolsz :)

2014. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolog, nem mindenkiben alakul ki, de azoknál gyakoribb, akik érzelmi és logikai szinten egyaránt erősebb képességekkel rendelkeznek. (Nem jelenti azt, hogy aki nem képes személyekre asszociálni, hogy nincs meg benne ez a két képesség, csak hogy náluk ritkább az, hogy nem hallják ilyenkor.)

[link]

2014. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem az fordult elő, hogy az előadás után egy darabig az oktató hangján gondolkoztam és olvastam is, mivel a gondolkodóhangomat hallom vissza olvasás közben.
2014. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek mennek a zöld kezek.
2014. szept. 21. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!