Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire kell/lehet komolyan...

Mennyire kell/lehet komolyan venni Széles Gábor által beharangozott energia áttörést? A dinamikus "kezdést" most nem nagyon követi semmi.

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na pont annyire. Szegeny ember igy oregkorara meghaborodott, egy szavat nem lehet elhinni.
2014. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tsirche ***** válasza:
100%
Azóta már kikapcsolta a gravitációt, és elrepült oda (UFO barátjainak a technológiájával), ahol a Fidesz 500 évig van hatalmon. Legalábbis 1-2 éve még ezt hirdette igéiben.
2014. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lilikécske válasza:
100%
Fel tudott már mutatni bármit is? Anélkül nehéz bármit komolyan venni, főleg, hogy lerí róla, hogy elmeroggyant az öreg.
2014. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hollófernyiges ***** válasza:
Tavaly októberben jelentette volna be azt az izét, ami forradalmasítja a magyar gazdaságot. Azóta várjuk.
2014. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyanúsan nagy a csend felőle.
2014. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha figyelembe vesszük azt, hogy teljesen értelmetlen kifejezésekkel dobálózik, nem nehéz következtetni a válaszra.
2014. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az energiacellája működése közben némi váratlan időanomália is fellépett. Ezért csúszik a tavaly októberi piacra dobás.

Egyely György is azt írja, hogy a gázkisüléses többletenergia források közelében gyorsabban növekednek a növények és a quartzkristályos órák is másképp járnak. Én meg eddig azt hittem hogy a gázkisülések elektromágneses sugárzásától növekednek gyorsabban a növények, valamint hogy a quartzkristály rezgésszámát megváltoztatja a nagy elektromos tér. Na, folytatom az időgépem bütykölését, ha már a diliház kerítésével ilyen jól megbirkóztam...

2014. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira kb. mint Pataky Attila sztorijait a testépítős ufókról akik pálcával bökdösik. Biztos kikapcsolta a gravitációt és felrepült az égbe az ufókhoz, hogy építsenek kerítést a "migrácsok" ellen.

Egy ilyen szintű elmebetegnek már rég a vigyorgóban lenne a helye.

2018. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elvitték a juefók és mikor visszahozták, véletlenül fejre ejtették, azért ilyen gyagyás.
2018. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!