Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Amfetaminra emlékeztető...

Amfetaminra emlékeztető hatást el lehet érni könnyen beszerezhető szerek kombinációjával?

Figyelt kérdés

Tehát leegyszerűsítve: Amfetamint évekkel ezelőtt próbáltam vizsgaidőszakban, és most megint jól jönne, de nincs sajnos semmilyen forrásom a beszerzéséhez. A kérdésem az lenne, hogy könnyen beszerezhető szerek kombinációjával el lehet érni, vagy meg lehet közelíteni az amfetamin vagy a ritalin hatását? Ha igen, milyen összetevőkkel?

(gondolok ilyenre pl hogy koffein + xxxx + yyy + stb)



2014. okt. 15. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia. Nézz utána az azariusnak, esetleg gomoának. Ott vannak legális cuccok.
2014. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Első: Hasznosnak tűnik, de nem tudom mit keressek... :S Gondolom nem az S-betűnél mint "Speed-helyettesítő" :D
2014. okt. 15. 21:06
 3/21 anonim ***** válasza:
21%

Munkatársaink érkezését várja meg a helyszínen.

TEK.

2014. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ajánlani a kratomot, közepes adag több órára feldob, és ellenálhatatlan vágyat érzel hogy csinálj valamit (pl tanulj, dolgozz stb..)

Daath.hu-n érdemes róla olvasgatni a beszámolókat

2014. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Wadmalac ***** válasza:
50%

Érdekel egy olyan legális alternatíva, ami még egészséges is?

Ginzeng.

Pörget és még egészséges is.

2014. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ginzeng? az erő bennem megint zeng...

Az a baj, hogy ezek elég lájtosak...

2014. okt. 16. 10:19
 7/21 anonim ***** válasza:
Ginzenget szedtem egy ideig de nem nagyon volt nekem semmi hatása
2014. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nah, hátha segítségére lesz valakinek:


Thai kratom (a javasoltnál nekem SOKKAL kisebb dózis vált be)

plusz joghurtba keverve:

guarana + kóladió


Reggel egy jó fajta multi vitamin 8-kor (heti 2x plusz kratom), irodába beérkezéskor a fentebbi joghurt, és gyakorlatilag este 10-ig lelőhetetlen vagyok. Külön pozitívumként emelném ki, hogy annak ellenére, hogy friss vagyok, mint egy tiszteletes vasárnap reggel, nem pörget túl, vagyis végig összeszedett vagyok, és jó a koncentrációs készségem is, nem akadályoz az egy-helyben ülésben sem, de ha költözködésből bútort kéne cipelnem is úgy pattannék, mint a huzat.

Ajánlom mindenkinek!


A kratommal vigyázni, mert könnyű túllőni a célon, nagyon kevéssel kezdeni, és óvatosan növelni, heti max 2x, vagyis érdemes 3 napot tartani 1-1 alkalom között, de minimum 2 napot.. Nem azért, mert hozzászoksz, stb, hanem kb másfél-két napig hat :D


Jó tuningolást mindenkinek!

2014. nov. 3. 21:31
 9/21 anonim válasza:
Húú köszi ezt elmentem, még hasznomra válik :D :D.
2014. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Wadmalac ***** válasza:

Egy kicsit le vagyok akadva, gondoltam utánanézek ennek a kratomnak, erre rögtön egy ilyen oldalba botlottam:

[link]


Mi a szent xar?


Tényleg ennyire gátlástalanul árusítanak minden cuccot, amit még nem volt ideje feketelistára tenni a drogfelügyeleteknek?

2014. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!