Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Honnan tanuljak fizikát?...

Honnan tanuljak fizikát? Többi lenn

Figyelt kérdés

Régen érettségiztem már, de most újra átolvasnék minden.

Mi a jobb ismeretterjesztő könyvet venni, vagy tankönyvet?


Ez jó lenne? [link]

ár/oldal arányban ez verhetetlennek tűnik.


2014. nov. 25. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv a 21. században. Inkább csinálj online webinarokat, kurzusokat, tele van a világ a jobbnál jobb és szemléletesebb oktató programokkal, amiket a legrangosabb iskolákban készítettek.
2014. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik ez a könyv, de szerintem nem érettségire felkészülésre :D Nem tudom mennyire mennek bele a dolgokba, de nem hinném hogy elektrodinamika vagy relativitáselmélet szóba kerülne érettségin. Biztos vannak külön érettségire felkészítő könyvek, vagy kérdezd meg a régi fizikatanárod a suliban tuti tud segíteni. Ez a könyv sok lenne elsőre szerintem, kivéve ha szét van választva és külön jelölik kb mekkora rész kell az érettségire, akkor hasznos, mert később is jó lehet, gondolom későbbiekben is kell majd a fizika ha abból akarsz érettségizni.
2014. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érettségire kell, csak érdekel .
2014. nov. 25. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel akkor jó lehet a könyv bár tartom magam ahhoz, hogy ha eldimet megérted anélkül, hogy tanítanék neked egyetemen akkor zseni vagy :D, Az a gond, hogy valószínűleg nem rendelkezel azokkal a matematikai ismeretekkel amiket felhasznál a könyv egyes részeknél, de biztos érdekes olvasmány az is lehet, hogy én is beszerzem.
2014. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem ez a 3 könyv bőven lefedi az érdeklődési köröd bármelyik ága érdekel is a fizikának és aránylag érthető szerintem bár én a fizika államvizsgámra készülve nézegettem szóval már tudtam nagyjából mindent belőle

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!