Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy szabályos háromszög alapú...

Juzguz kérdése:

Egy szabályos háromszög alapú csonka gúla alapéle 18 cm, fedőlapjának éle 12 cm, magassága 10 cm, Mekkora a csonka gúla térfogata?

Figyelt kérdés
Légyszíves valaki letudná írni nekem részletesebben, hogy hogyan álljak neki, illetve hogyan kell ezt megcsinálni ? Jó lenne, ha a megoldás menetét megfelelő sorrendben írnátok le és a képleteket is :) köszi a segítséget .

2015. jan. 5. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Te is csak letudni akarod... és mi lenne, ha a hf kategóriába tennéd?
2015. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem letudni akarom , hanem azt , hogy valaki magyarázza el normálisan és részletesen mit és hogyan kell megcsinálni ebben a feladatban. Fogalmam sincs, hogy hogyan álljak neki és nem is értem. Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor kérlek tartsd meg a véleményed mivel nem vagyok rá kíváncsi,de ha van esetleg ötleted vagy tudod ennek a feladatnak a levezetését és megoldását akkor szívesen várom a válaszod és hidd el azt jobban értékelem mint a semmit mondó véleményed :)
2015. jan. 5. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:

"valaki letudná írni nekem"

LE TUDNÁ vagy LETUDNÁ?

És ha áttennéd a HF!!! kategóriába...

majd ott segítek.

2015. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaj nekem találtál benne egy helyesírási hibát. Most mi lesz velem ?! Mindegy is eléggé unnom már az ilyen kötekedő fajta embereket, mint te, na de mindegy is most valószínű, hogy elfogok menni hátra a kertbe és elásom magam mert volt egy helyesírási hibám. Sírok.... Figyelj, ha csak a kötekedés megy nálad és csak a hibát tudod észrevenni abban amit írtam akkor kérlek ne is válaszolj inkább mert semmi értelme nincs ennek, ha nem a témához kapcsolódó dolgokról beszélgetünk :) Azért köszi az erőfeszítéseidet, hogy mindenféle képen beakarod bizonyítani a saját igazad ... (a magad bunkó és kötekedő formájában)
2015. jan. 7. 07:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ha te ilyen nyegleó vagy, akkor miért nem lépsz túl egyszerűen a dolgokon?

Vagy csak te vagy ilyen, és másoktól gondos munkát vársz el?

2015. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy neked miért számít az, hogy milyen kategóriába van berakva ez a kérdés? Nem mindegy ez, ha tudod rá a választ ? Nem maga a kategória itt a legfőbb szempont, hanem maga a kérdés amit megfogalmaztam azzal a tudattal, hogy hátha kapok rá valami normális választ, de látom csalódnom kell mivel csak a te kiokosító és kötekedő formába szedett betűidet kell sajnos olvasnom . Remélem annyira nem fáj az a tudat, hogy most csak azért sem fogom át rakni másik kategóriába a kérdést mivel te azt mondtad :) Tudod mit inkább nem is rágódok ezen hadd fájjon neked mert tudom, hogy, ha már ilyen kis dolgokba bele tudsz kötni, mint pl. a feltett kérdésemben egy kis helyesírási hiba stb... akkor ettől most biztosra veszem, hogy a fejed szétdurran :) Köszi, ha elolvastad.
2015. jan. 7. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahol te alapvető tévedésben vagy.

Nem az a célom, hogy téged jól felbosszantsalak...

hanem az, hogy észbe kapjál (te, és mások is), hogy vannak bizonyos dolgok, amelyeket illik betartani.


Nem tudom, feltűnt-e, hogy más sem igazán válaszolt, pedig az ilyen feladatokra szoktak.

Sok ember van, aki szintén elítéli, amit tettél - de nem fog veled vesződni, egyszerűen kihagy téged.

Csak sajnos ettől nem fogsz megváltozni. Ezért írtam egyáltalán. Ha nem jött be, ha ebben támadást látsz - akkor súlyosabb a helyzet, mint gondoltam, akkor esetleg szakember tudna segíteni.

Mindenesetre a te életed: a te cselekedeteid alapján alakul majd.

2015. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!