Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mire használhatjuk fel a...

Mire használhatjuk fel a Frank-Starling mechanizmust? Mit képes ez szabályozni? Hova sorolható ez?

Figyelt kérdés

Működési mechanizmusát ismerem, miszerint Frank ismertette, hogy az izmok feszülésével nagyobb kontrakció váltható ki!


Ez hova sorolható?


2015. jan. 13. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnézve, hogy 24 órán belül ez a harmadik kérdésed, amit kiszúrok, javaslom a Fonyó féle élettan könyvet. Te is gyorsabban megtudnád belőle az infókat, mint hogy itt állandóan megkérdezel mindent, meg pontosabb választ is kapsz a kérdéseidre.
2015. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én először azt hittem, hogy egy évfolyamtársam ennyire kétségbe van esve, hogy itt kérdez. :) :)
2015. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)


Lényegében, ha több szemszögből látom, akkor könnyebb megértenem :) Igen hasznos is volt ezek a kérdések, nélkületek nem biztos, hogy megtudtam volna csinálni :) Köszönöm a 81% -osnak is a néhány hasznos segítséget! :)

Én is élettanból vizsgéztam, Hála Istennek, sikerült végre! :)

2015. jan. 14. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hétfőn megyek...
2015. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sok sikert mindkettőtöknek hozzá! :)


Te hova jársz 81 -es?

2015. jan. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!