Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezt olvastam egy facebook-os...

Ezt olvastam egy facebook-os oldalon (lenti szöveg).. Azt akarom kérdezni, hogy akkor esélytelen, hogy odáig fejlődjön a technika, hogy oda eljussunk?

Figyelt kérdés
"Ez a galaxis tízmilliárd fényévnyire van tőled. Ha ránézel erre a képre, valójában több milliárd évvel nézel vissza a múltba. A fénynek ugyanis ennyi ideig tart megtenni onnan ezt a hihetetlenül hosszú utat.".....mert én teljesen hülye vagyok ebben a témában...de mondjuk ha arra a helyre elmennénk ami ilyen messze van és mondjuk vissza jönnénk, akkor már a "jövőbe" érkeznénk vissza a Földön......tényleg nem értem xD....fejtsétek már ki ezt léci....ez az utóbbi ez csak az én gondolatom vagy értelmezésem....

2015. jan. 14. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!