Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetett gömbvillám?

Lehetett gömbvillám?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éves koromban futottam az utcán, vihar előtt, és egyszer egy hatalmas fényvillanás ölelt körül, de ezt szó szerint kell érteni. Mintha egy kisebb fürdőmedencényi fénybe estem volna - és ugyanabban a pillanatban egy hatalmas csattanás, mint amikor közvetlen közelre lecsap a villám - majd repültem olyan három méternyit, és a fenekemen landoltam. Semmi bajom sem lett, felugrottam, és futottam tovább. Viszont azóta a szagok 98 %-át nem érzem.

2015. jan. 27. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyent hallottam én is szintén kisgyerekként és hasonlóan mondták el azt is. Ugyanaz lehetett mindkettő. A szagáról beszélt még a néni aki mondta. Kénköves büdöset emlegetett, de szerintem az ózon szagot érezhette, mint ami nagy feszültségű villamos jelenségeknél többnyire előfordul.
2015. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Anyukámtól megkérdeztem, hogy emlékszik-e még az esetre? Ő elmondta, hogy az egész hátam olyan volt, mintha karácsonyfát nyomtak volna rá, halványpiros fonalakból. De mivel nem fájt semmim, nem vittek el orvoshoz. Erre viszont már én nem emlékeztem, miután anyukám elmondta, utólag rémlik valami.
2016. dec. 29. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!