Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mangáliummal, kno3, kén...

Mangáliummal, kno3, kén villanópor recept? 50% magnénzium 50% alumínium arányú a mangáliumom próbáltam több kombót de nem mükszik mégcsak be sem indul

Figyelt kérdés

#kémia #KNO3 #kén #villanópor #flash bang #mangálium
2015. márc. 26. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


nem volt nehéz kikeresni

2015. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt én is megtaláltam csak, hogy ezekből az alapanyagokból receptet nem találtam!
2015. márc. 26. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott a reakcióegyenlet, abból ki tudod számolni nem?
2015. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látom nem tudol írni,mi az hogy kombó meg hogy mükszik,én ilyen szavakat nem ismerek.
2015. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na jó de magnáliumos verziót így sem látok vagy vonjam össze az alu és a mg verziót?
2015. márc. 26. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy hogy odafigyelsz kémiaórán mert azért van
2015. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akkor barátom az vagy nem Mangálium vagy nem Kálium Nitrát, ez esetben el kellene olvasni a csomagolás hátoldalát is mit veszel.Azt finoman porítottan összekevered a gyújtóst kiveri a kezedből.Még ha durva az MG/AL ötvözeted akkor is kéne valamilyen reakciót produkálnia.Vegyél Kálium Nitrát műtrágyát és egy bojler anódot és ventilált kénport.Ha kálium nitrát,Magnézium,Kén arány kell akkor porobáltd ki az 5,4,1 arányt ezzel az aránnyal sikarűlt a leggyorsabb keveréket csinálnom.Még csak ha teljesen kihagyom a Kálium Nitrátot és 4:1 arányban csak kénnel keverem a Magnézium ötvözetet már az egy iszonyatossat huppan.


Itt van leírás és pontos recept recept:


[link]

2015. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!