Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Azután szeretnék érdeklődni,...

Azután szeretnék érdeklődni, hogy a növénybiológusok mennyire keresettek és pobtosan mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért érdekelne, mert fakultációt kéne választanom, de előtte szeretnék arról képet kapni, hogy mi szeretnék lenni. Igazából ezt, valamint a biotechnológust találtam érdekesnek, de ha jól tudom, akkor az a biomérnöki szakiránya és elég sok helyen azt írták, hogy gyakorlatilag a fele kémia. A kémiával nincs különösebb problémám, amit kell azt megtanulom, de inkáb egy olyan irányt szeretnék választani, ahol a biológia meghatározóbb és azon belül is inkább a növények érdekelnek. Ha esetleg valaki még ismer ehhez hasonló foglalkozásokat, azt is köszönöm.
2015. ápr. 14. 20:07
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Biológia szakos vagyok és van egy rossz hírem: itt is sok kémia van (sőt, az első 3 félévben talán több, mint a fele tantárgy az).

A növénybiológus egy nagyon tág fogalom, de itt nagyon szépem leírta az utolsó kommentelő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

2015. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. ápr. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!