Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Változhat a szemem szine magától?

Változhat a szemem szine magától?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem , hogy változik! Nem úgy , hogy egyik nap kék másik nap barna!


Kékes-zöld szemem van! Van mikor kékebb van mikor zöldebb! De ezt nem csak én tapasztaltam hanem már a barátaim is mondták/kérdezték , hogy kontaktlencsét hordok?!


Mitől lehet ez?


2010. febr. 21. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Te vagy Edward Cullen az Alkonyatból.
2010. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valamiért változik a szemedben a pigmenteloszlás. Lehet, hogy mennyiségileg is, de szerintem inkább valahogy vándorolnak a szívárványhártyádban a festékek, és ha jobban összeállnak, zöldesebb a szemed. Bár ez akkor állja meg a helyét, ha vannak "foltok" a szemedben, azaz nem mindig egyforma a színe mindenhol.

Érdemes lenne fotóznod a szemedet pár naponta, abból hátha több dolgot le lehetne szűrni.

2010. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A cigitől is megváltozik az ember szeme színe: bebarnul.
2010. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez komoly? ilyenről még nem halltottam! :D
2010. febr. 21. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:
A világos szemű emberek szemének színe akár a hangulatuktól függően is változhat. Ez inkább a véráramlástól, mint a pigmentektől függ.
2010. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem elég világos a szemem szine! :) de még nem vettem észre azt , hogy mikor szomorú vagyok akkor zöldebb! csak egyszer zöld egyszer kék... volt már , hogy az egyik zöldebb a másik kékebb volt és csak egy picit látszodott , hogy külömbözik a kettő!
2010. febr. 22. 22:31
 7/10 anonim válasza:
a mamámnak az egyik szeme kék a másik szeme meg zöld, és nagyon szép. az én szemem barna, (sajnos) utálom ojan ronda, és nekem is szokott változni, de nem sokat csak pár árnyalatot. ilyenkor méz barna, " lidérc szem" azt mondják, hogy ilyenkor kiszívja a nap a színt...
2010. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Uristen! ocsi az ojan helyett olyan... :D este van XD
2010. máj. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hello nekemis kékeszöld szemem van, és sokszor változik
2010. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nekem zöld és barna foltok vannak benne néha :/

van mikor eltünnek

2011. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!