Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy tanuljak meg bioszbol 6...

Hogy tanuljak meg bioszbol 6 oldalt?

Figyelt kérdés
Holnap bioszbol dogat irunk....Eljuttam valameddig az anyaggal es meg van 6 oldalam.... 1 oldalt is 1 oraig tanultam. Akkor mit csinaljak a tobbi 6tal??? Mar az agyam sem fog... Holnap meg 7tol suli es nem lesz idom reggel tanulni. Huuu . Mit tegyek? Tudom h az egyetemistak maskep latjak a dolgot de segitseteeeek.

2015. máj. 25. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasod 2x vagy 3x és simán megvan.

Nem kell betűrűl betűre bemagolni az egészet.

Miről van szó egyébként?

2015. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én múlt héten írtam bioszból :l de nekem előtte tesim volt, szóval tesin megtanultam. Annyi különbséggel hogy ez 5 fejezet volt, ami kb 30 oldal xD és így is csak 4-es lett :/
2015. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
én is bioszt tanulok, csak én 3 könyvet emelt érettségire. Ha úgy érzed most nem fog az agyad feküdje le, és holnap kelj korábban. De ne lustuld el, tényleg kelj fel! Nekem ez régen bevált :) Miből írtok?
2015. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vagyunk az allatok orszaganal :a fergeknel. Tulajdonkeppen nem is olyan nehez, de annyira nem fog az agyam ... Amugy koszi a tippeket! Ma megtanulok amennyit tudok, holnap korabban kelek.
2015. máj. 25. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
hányadik osztály?
2015. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem hetedikes lehet, mert 10-ben jön még elő az állatok országa, de mi azt már év elején vettük :l
2015. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kilencedik osztaly. :D Amugy ma ugye volt a doga... Nem volt nehez, jol ment . :-) Koszi a tippeket megegyszer!:)
2015. máj. 26. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

#1: kapcsold ki a számítógéped, tedd félre a telefonod, koncentrálj a feladatra.

#2: tűzz ki célokat (fél oldalanként / 5 bekezdésenként)...

#3: csinálj jegyzetet, és abból tanulj

#4: mond el másnak, hogy megértse, miközben magyarázod, egyre jobban rögzül és több oldalról is meg tudod közelíteni

2015. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!