Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen a debreceni egyetem...

Milyen a debreceni egyetem matek, fizika, villamosmérnöki szakjai a BME-hez képest?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Debreceni? Röhögve megcsinálod, még ha tök gyogyós vagy az egészhez.
2010. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
persze, persze, az első egy beképzelt pesti faszrágó retek
2010. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

00:02 Anyád hogy van?

Volt csop.társam ment oda Pollackból, ahol szopott a matekkal, Debrecenben meg már túl van rajta.

K.rva anyád így utólag is majom!

2010. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jójó, de fontos lenne tényleg hogy mit gondoltok mert a debrecenin alacsony nagyon a pontszám és később szórnak gondolom, míg pesten előbb szórnak.De nem tudom ettől melyik szak milyen erős egymáshoz kéepst. Azt mondják a villamosmárnöki a BME-n sokkal jobb, de nem tudom mi a helyzet a matekkal vagy a fizikával?
2010. febr. 28. 14:43
 5/7 anonim válasza:
BME VIK-en a felvettek ~ feléből lesz mérnök (ez a szlogen), és a nálunk megállapított ponthatár nem számít magasnak.
2010. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Debreceni Egyetem Villamosmérnöki szakán vagyok. Azt kell mondjam az oktatás elég kezdetleges, ugyanakkor vannak itt szaktekintélyek a BME-ről járnak ide tanárok, de van helyi is, ha akarsz akkor itt is megtanulod a dolgokat. Amennyiben nem tanulsz és leszarsz mindent itt is ugyanúgy megbuksz. A matek az egy dolog, hogy átmegy, de más tantárgyból számonkérik és olyankor csak pislogunk, hogy mafax van. Nekem erről ennyi a a véleményem. Lassan végzek és nemtudom hol fogok dolgozni, de kialakul valami. Az egyetemen nem mérnököket képeznek kezdjük itt, hanem seggberúgnak, hogy ez lesz kint és ilyenre számíthatsz, de egy jó ismerősöm mindig mondta, hogy hiába vagy ötös az egyetemen az élet tanít meg mindenre.


Wiki az anyánk Google az apánk.

2010. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
42%
pesti csicskák kuss legyen,kis tahók
2010. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!