Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha tippelhetnètek...

Ha tippelhetnètek akkor kb mikorra tippelnètek a Vilàgvègèt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Micsoda? Idegen GONOSZ faj? Antianyag bomba? Túl sok scfit nézel... ( mondjuk én magam is :D )



Szerintem valószinübb a föld "természetes" elpusztolása a nappal eggyütt. Ha jól emlékszek 4 milliárd év mulva, de ez a szám csak tipp, ezt már ki számolták.

2010. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
1000 éven belül
2010. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Az antianyag bombának van tudományos alátámasztása is. Úgy gondoltam ez elég, hogy kibújjon a Scfi történetek eszközei közül
2010. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy az antianyag bomba létezni fog, és én nem is arra gondoltam. Hanem a GONOSZ faj nagyon pontos, tudományos, realiztikus kifejezés:D
2010. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
50%
Morgoth jön és elpuszítja Iluvatar gyermekeit és még a valák sem tudják megállítani. ja ez Gyűrűk Ura, bocs.
2010. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha világvége alatt az emberiség végét érted, akkor akár éveken, évtizedeken belül megtörténhet. (háború, vagy súlyos természeti katasztrófa: meteorbecsapódás)


Ha a Föld teljes megsemmisülését, akkor legkésőbb kb. 4,5-5Md év múlva, mikor a nap megsemmisül.


Ha a galaxis végét, akkor kb. 2-3Md év múlva összeütközik az Andromédával.


Ha a teljes univerzum végére vagy kíváncsi odáig még több tíz milliárd év van.


Válogass kedved szerint.

2010. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Hát igen egy idegen (számunkra ismeretlen) faj ami nem jó (tehát gonosz) szándékkal érkezik a földre. Miért ne? Van elenérved ami megcáfolná azt, hogy ez bekövetkezhet?
2010. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Mi az az antianyag?
2010. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
50%

Kb. 5 milliárd év múlva a Nap vörös óriás lesz- földi "világvége"

A Nagy Reccs ami a valódi világ vége lenne, ha csak átmenetileg is, még nem bizonyított. Sehogy sem jöhetek ahhoz, hogy jósolgassak mint a vak cigány asszony.

2010. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Amikor eljön az ideje. Nyugodj meg, nem élsz addig. :-)
2010. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!