Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha tippelhetnètek...

Ha tippelhetnètek akkor kb mikorra tippelnètek a Vilàgvègèt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
89%

A földi élet teljes kipusztulásához nagyon durva dolognak kellene történnie(10km feletti aszteroida,gamma-kitöréses csillagrobbanás a szomszédban) erre igen kicsi az esély.

Az ember saját magát való kiirtása/létszám csökkentése sokkal reálisabb tényező. Erre 200 éven belüli tippet becsülök,egy újabb olyan világháborúra,ami sokkal több pusztulást hoz majd mint az első 2. Esetleg a földi klíma változása is jelentős létszám csökkenést okozhat az emberi populációban,ami eleve hordozza magában a háború lehetőségét.1 Példa : Kína mondjuk elsivatagosodik, aztán 2 Milliárd ember éhezése,majd 1 lakhatóbb terület felé való törekvés,terület hódítás,leigázás.

2010. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Az emberiségnek 100-200 évet adok még.

A földi életnek még 500 millió évet.

A Naprendszernek még 5 milliárd évet.

A Világegyetemnek még 15 milliárd évet.

2010. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
56%

" Màr mièrt lenne a kèrdès hülye????

Annyit kèrtem,hogy tippelj....!!!!!

Szerinted màr a tippelès is hülye dolog??? "


Nos kedves kérdező, hogy miért hülye a kérdésed?

megpróbálom megértetni egy kérdésen keresztül.


Szerinted a fehér vagy inkább fekete a jobb?

(Na de miből ?? ... Igaz?)


Nos drága barátom, ahány ember, (majdnem) annyi felfogás a világ végéről. Mert ugye egyéni szempontból vége a világnak amint meghalsz. Nem érzékeled tovább, nincs értelme tovább beszélni róla. Ha az emberiséget nézzük, akkor lesz vége amikor kihal. Ez rengeteg mindentől függ, lehet természeti katasztrófa, betegség, járvány, vagy épp idegen civilizáció inváziója, meg millió dolog még. Ha a Földet nézzük, addig világ a világ, amíg a Föld maga létezik. Ez jó eséllyel a Napunk életének az utolsó szakaszáig így is lesz, ez kb. 5 milliárd év. Ha a világegyetemét, akkor meg mondjuk addig tart a mindenség amíg az utolsó csillag is ki nem huny, legyen ez mondjuk 30-100 milliárd év. Ezek közül valószínűleg a Te jelentéktelen, röpke léted fog a leghamarabb véget érni, így a világ vége minden bizonnyal bekövetkezik mondjuk 120 év-100 milliárd év között valahol. És nem ártana, ha legközelebb úgy fogalmaznál, hogy kicsit konkrétabban körvonalazd az elképzelésedet, ha ennél pontosabb választ szeretnél. De sebaj, gyerek vagy még, így legközelebb nyilván erre (is) figyelni fogsz ....


maci

2010. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
38%

A kérdést lehet tudományos és bibliai szempontból is nézni.


Tudományos szempontból az emberiség kb. 500-1000 évig marad fent.

Bibliai szempontból viszont ugye a maják megjósolták hogy 2012-ben lesz a világvége, és ez bizony összevág azzal amit a biblia mond, mégpedig hogy az 1914-ben született emberek életében fog még bekövetkezni a világvége.

Aki akkor született, az 2012-ben 98 éves, tehát ezen el lehet gondolkozni.

2010. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
asszem a szó szoros értelmében soha sem lesz világvége,hiszen az anyag nem vész el,csak átalakul,ezt mindenki tudja,viszont a föld felszínét kb 5000 körül felperzseli a nap,és a maradék cimboráink leköltöznek a föld alá..na ezt talán lehet világvégének nevezni,mármint a földi természet(fák-növények) végének..
2010. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:

2081.


100 évesen akkora bulit csapok, hogy belepusztúl a föld ;)

2010. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
TARTOK TŐLE, HOGY 2012. 12. hó 21-én !(a számjegyek nem véletlenül 1 és 2 -ből állnak, hanem hordoznak magukban rezgésszámokat)Amit írt valaki a tudományoson túl a bibliai megközelítésről is, egyetértek vele. Sajnos sok jel arra mutat, hogy elromlott a világ, nem mehet így örökké. Egy szellemi hatalom meg tidja oldani, hogy a Földet megtisztítsa és csak azokat hagyja meg, akik képesek egy szebb világot létrehozni. Szerintem nem a 0-ról kell kezdenie az emberiségnek. Visszakaphatnak az emberek esetleg "zárolt" információkat és energiát, aztán megy tovább a rendesebb élet 2012. után is. (Én most már Istenben hiszek és imádkozom ezért, és nem tart senki bolondnak. És ti???)
2010. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

15:32 - Én igen, de ne törődj vele :)


03-04 19:54 - Nana! Még én is szeretném megélni a százat!

2010. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Nem törődök vele, egye fene! Sok boldog születésnapot még 101 énes korodban is! (Nem is gondoltam, hogy Te nem maradsz életben!)
2010. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Nem volt itt már világvége a múltkor is? Vagy a 2000-res elmaradt? A fene, aludtam! :S Inkább azt mondja meg valaki, hogy ha a 2012-es is lemegy, mikor lesz a következő? :D


És mért kell mindig gonosz idegeneket látni a világűrben? Csak nem magunkból indulunk ki? :D

2010. márc. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!