Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Láttad a Vasárnap éjszakai...

Láttad a Vasárnap éjszakai meteort?

Figyelt kérdés

Én Kazincbarcikáról láttam éppen a jégkorongdöntőt néztem mikor kikapcsoltam a tévémet és leoltottam a villanyt és abban a pillanatban láttam ezt a nagy fehér villanást először azt hittem villámlott de mikor jött a nagy morajlás nagyon megijedtem nem is aludtam azon az éjszakán feloltott villany mellett próbáltam aludni de nem ment.


Ki hogy élte át aki látta?(Én még soha sem láttam ilyet és még ehhez hasonlót sem ezért nagyon megdöbbentő volt számomra.) És aki látta azt is írja már oda, hogy honnan.


Videók(aki esetleg nem látta és nem is hiszi):

- [link]

- [link]

- http://www.youtube.com/watch?v=jn_aWxmdcAc&aia=true


2010. márc. 2. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Kikapcsoltad a tvt a hokidöntő alatt?:O ezt a brutalitást!!!=D akkor nem láttad a végét!!=D

egyébként én nem láttam sajna az ufót, mert le volt húzva a redőny =(

2010. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam a villanást is és magát a meteort is mikor épp zuhant, de tudtam aludni.:) csak azóta elég sűrűn nézegetke fel az égre, esténként, hátha látok megint. :D
2010. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
En Ukrajnabol lattam Karpataljan a morajlast nem hallotam igaz ment a teve.
2010. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Sajnos nem...
2010. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"is mikor épp zuhant"


Ez nem zuhant, érintőlegesen lépettt be a légkörbe felizzott és felrobbant kb 90km magasan.

2010. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami úgy látszik hogy zuhan az a föld görbülete miatt látszik úgy.
2010. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

"Ez nem zuhant, érintőlegesen lépettt be a légkörbe felizzott és felrobbant kb 90km magasan."

Cool. Akkor láttam, amint épp érintőlegesen belépett a légkörbe, felizzott és elégett.

De azért jó volt

2010. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem láttam, itt Pesten csak egy mini tűzijátékot lőttek fel. Lehet, hogy nem is a szobám ablaka felől húzott el az a meteor (Észak-Kelet felé néz az ablakon, a másik oldalon a szüleim aludtak).
2010. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, az a gáz, hogy én is barcikai vagyok, csak már egy hónapja Szegeden vagyok, és pont most! Pedig én is úgy megnéztem volna! Nagyon ettem a kefét, amikor megtudtam, hogy pont otthon volt ez a különlegesség, én meg pont ekkor nem tudtam otthon lenni! A csudába is már...
2010. márc. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert aludtam :(
2010. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!