Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Várható mostanában valamiféle...

Várható mostanában valamiféle természeti jelenség? A teliholdon kívűl. Minden, mindenki meg van őrülve, többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap tűnt fel, hogy édesanyám, és én is ingerült vagyok, mintha a havi ciklus kellős közepén járnánk. Aztán leszállt az éj, tudatosult bennem, hogy most telihold van. A környéken az összes kutya meg volt őrülve, jobban, mint egy átlagos teliholdnál. Oké. Ma egész nap nem volt térerő a házban, és a területünkön - még most sincs -, végül az is feltűnt, hogy a csuklyás patkányaimmal is van valami. Sosem bántottak sem engem, sem egymást, ma mégis megharaptak, és ölték egymást.

Minden ember a közelemben, és állatom meg van teljesen bolondulva.

Ismétlem, jobban, mint egy átlagos teliholdnál.

Várható valami jelenség?


2015. júl. 2. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A meleg miatt van.
2015. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A meleg miatt lesz minden ilyen kusza egyik napról a másikra?
2015. júl. 2. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ideges vagy, azt az állataid is megérzik.
2015. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyádnak korábban megjött a ciklusa --> emiatt idegesebb --> emiatt te is idegesebb vagy --> emiatt a patkányaid is idegesebbek
2015. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ennek a borzasztó hőségnek biztos van valami köze hozzá. Megint hirtelen lett meleg, és ez megzavarja az állatok agyát is.
2015. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!