Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mostanában gyakran visszatérő...

Mostanában gyakran visszatérő jelenség nálam a következő dolog. Elalszom, aztán mintha felébrednék, de nem tudok mozdulni. Még a fejemet, és a számat se tudom mozgatni. Mi lehet ez? Miért történik ez? Nagyon ijesztő:/

Figyelt kérdés
Tegnap este itt aludt nálam egy barátnőm, aki arra lett figyelmes, hogy jajjgatok. Aztán szólongatott és végül hirtelen felugrottam, már tudtam mozogni. Az a másik érdekes a dologban, hogy miközben ez a dolog zajlott, láttam a barátnőmet, ahogy fekszik mellettem. Rákérdeztem, hogy tényleg a hátán feküdt-e karba tett kézzel, és a válasz igen volt.
2012. aug. 7. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Keress rá, hogy "alvásparalízis". Sűrűn előforduló jelenség, velem is megtörtént már nem 1x.
2012. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Loller ***** válasza:
81%

Child of Gaia-nak igaza van. Az alvásparalízissel (ahogy ő nevezte, én nem tudom a szakszavát) magyarázzák az ufó jelenséget, hogy az ember kirepül az ablakon majd be az űrhajóba.

Ezt úgy képzeld el, hogy az izmaid még mindig el vannak ernyedve ahogy az álomnál szoktak, viszont érzékszerveiddel felfogsz egy bizonyos valóságot, és egy rész álmot.

Ennek keveredése létrehozza a mozgásképtelenséget, ahogy az ufók megjelennek a szobában és te moccanni se bírsz, majd aztán szépen kirepülsz az ablakon és a fantáziád átveszi újra az irányítást, és álomba merülsz...


másnap reggel feleszmélsz, hogy basszus elvittek az ufók, mert nem álom volt, érezted, hogy ébren vagy.


Ezt az adást a discovery channelen adták még régebben, tesztek is bebizonyították, hogy van alapja, sőt igaz.

2012. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tapasztalsz közben valami félelmetes entitást? jelenlétet?
2012. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis.Bénultsággal és halucinációkkal jár.
2012. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este olyan volt,mintha valaki hozzám akarna nyúlni a nyakamnál.Szóval igen, érzek ilyet:S
2012. aug. 8. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, az alvásparalízis enyhe hallucinációkkal jár.... tudom, én is átestem ezen.
2012. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni kb. 2-3 havonta 1X erre ébredek. Szerintem annyirol van szó hogy az agyad többi része pihen, a mozgászerveid is nem aktivalja az agy csak a tudati részt.
2012. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni kb. 2-3 havonta 1X erre ébredek. Szerintem annyirol van szó hogy az agyad többi része pihen, a mozgászerveid is. Nem aktivalja az agy csak a tudati részt. Egyszerü problema ilyesztő valóban én is megilyedtem az első pár alkalomnál. Azt hittem hogy valami nem e világi akarja a testem átvenni. :D féltem annó
2012. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hex999 válasza:

Szia!

Velem is előfordult már, és többször is. De megtanultam irányítani ezt az állapotot, úgy, hogy fel tudok ébredni belőle, és akarattal vissza is tudok kerülni. A hangok az agyamban jönnek létre és ahhoz hasonló, mind az elektromosság hangja. Ez érdekes.

Ez jön létre meditációkor is?

2012. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez alvási paralízis, nem kell tőle megijedni és semmi marhaságot beleképzelni.


Ezt olykor az okozza ha túl sok feldolgozatlan élmény ér és igy tudatilag nem alszol, nem kapcsolódsz ki tökéletesen amíg a mozgást vezérlő központ igen.


ezt egy speciális technikával tudod megszüntetni-- hogy a agy sejteken levő feszültségeket "lesimítod" elalvás előtt.

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.


Ez az egyik fejezet cim-- a lélek szó ne tévesszen meg nem vallásos vagy misztika-- csak nincs más fogalom rá.

A-letezes-fantasztikuma-.blogger.hu)

/tervszeruen-nytottan-egyszeruen-eln.blogger.hu)


Mind két blogban vannak gyakorlatok miképp gyógyítsd magad gondolattal, miképp a kezeddel, miképp masszással, miképp kell időnként az agy felszínéről az idegsejtekről lesimítani" a feszültségeket hogy ne legyünk nyugtalanok, és kellemesen aludjunk.


Nem írtam a blogokat pöttyintésre mert itt nem lehet blogot feltenni. De azért ajánlom keresd meg.Sok fejezet cim van benne- minden másról--azokat nem nyitod meg legfeljebb.

2012. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!