Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan kell bogarakat kiszárit...

Hogyan kell bogarakat kiszáritani?

Figyelt kérdés

Jó,ez kivülről olvasva hülyén hangzik,de én már csak ilyen hülye kérdések mestere vagyok :D.A helyzet az,hogy az új iskolámban,amelyben szeptembertől kezdek tanulni,az feladta,hogy az iskolakezdésik gyüjtsünk össze 15 fajta bogarat és száritsuk ki őket.

Mivel addig márcsak 1,5 hónapom van,sőt kevesebb jó lenne belekezdeni.

Fogtam is egy bogarat,de amilyen béna vagyok nem tudom kiszáritani,a leendő osztálytársaim azt tanácsolták,hogy ne tegyem a napra mert bepondrósodik.

Ez elég furi kérdés de muszály megtudnom rá a választ.

Aki tudna nekem segíteni,az kérem irjon.Ha van ebben tapsztalata,ha talál egy oldalt ami estleg erről szól,vagy hallot ilyenről vaaaaagy csak simán ezt is tanulja vagy tanulta az egyetemen vagy fősulin :)

Tudom,hogy tul sok a vagy,de vagy irok vaaaagy :) az első héten egyes kapok :D

Előre is löszönök minden választ és hálás vagyok azoknak akik szántak a kérdésemre és a segítségemre néhány percet :).Köszönöm :D



2015. júl. 18. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tűnik túl állatbarátnak a suli :D

Amúgy élő bogarat... hát először szüntesd meg, aztán egy száraz, jól szellőző helyen várd meg ameddig csak a váza marad... De ajánlom ehelyett a - büdös és karmaszempontból nem épp előnyös - procedúra helyett, hogy menj el pár napot túrázni, és keress már halott bogarakat. ;)

Remélem segíthettem, sok sikert! :)

15/L

2015. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!