Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Landau, Lifsic - Elméleti...

Landau, Lifsic - Elméleti fizika VIII: Folytonos közegek elektrodinamikája c. könyv megvan valakinek esetleg?

Figyelt kérdés
A 2010-es Typotex kiadásra lenne szükségem konkrétan, már egy jó ideje kutatok utána, de sajnos mindezidáig eredménytelenül. Fontos részét képezné a jelenlegi és későbbi tanulmányaimnak, ezért, ha valakinek csak infója van arról, hogy hol tudnék beszerezni egy példányt, annak nagyon hálás lennék!

2015. júl. 22. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszerezni nem is, de belenézni vagy kikölcsönözni egy könyvtárban is tudod...
2015. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ezzel az a gond, hogy ha ezret nyomnának ki, akkor is felszippantaná már kiadás előtt a sok egyetemista. Én is évek óta vadászom.
2015. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Pdf-ben már nem is lenne jó nektek?
2015. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
Azt nehéz ágyban fekve olvasgatni.
2015. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ebben az esetben miért nem nyomnak akkor mondjuk 2000-et? Lenne rá kereslet, pénzt keresnének vele és mégse?
2015. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én ezt nem értem. :)

Felajánlom, hogy küldöm a linket. Ha egyszer "fontos részét képezné", akkor nem mindegy, hogy milyen formátumban olvassa az ember az igét? :)

Igaz ugyan, hogy amit én tudok linket, az a 1986-os kiadás, de speciel a weblapjuk szerint a 2010-es typotex az meg megvehető elektronikusan negyedáron.

Ha a kérdezőnek is kétsége van, elárulom, hogyan kell esténként ágyban fekve elektronikus könyvet olvasgatni: a módszer a "tablet" kulcsszóval közelíthető.

Na, léptem. :)

2015. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Talaltam egy oldalt, ahol ingyenesen - raadasul legalisan - le is toltheto, sajat hasznalatra. Szoval nincs akkora vesz, de koszonom az eddigi valaszokat!


Azert megjegyzem, hogy egy konyv megiscsak kenyelmesebb, szemkimelobb, emberkozelibb, arrol nem is beszelve, hogy egy ilyen peldany a "szemelyes ereklye" magaslatait kepviselhetne a konyvespolcon. Tehat, amint lehetosegem lesz ra, megveszem fabol is, addig "sajnos" arad a szilicium formatum.

2015. aug. 5. 03:22
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
Nekem is valahogy jobban tetszik a könyvekkel megrakott polc, mint a csupasz fal, előtte egy tablettel.
2015. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ha pdf-ben találok egy érdekes könyvet, amit esetleg papírformában nem kapnék meg, vagy túlságosan is sok pénzt kellene kiadni érte, akkor be szoktam vinni a fájlt nyomtatóirodákba, és egy 400 oldalas könyvet 1-2000-ért megcsinálnak spirálozással együtt, és így is kényelmesen lapozgatható. Nyilván van egy-két tényező, amit mérlegelni kell: például zavar-e ha 2 oldal megy egy lapra (egyik oldalára), vagy fontos-e, hogy színesek legyenek az ábrák stb.
2015. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!