Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges, hogy Tesla esőt...

Lehetséges, hogy Tesla esőt csinált a laboratóriumában?

Figyelt kérdés
Valamelyik Nemere könyvben olvastam. Azt hiszem, Titokzatos találmányok a címe.

2015. szept. 6. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Tehát vizet spriccelt a laboratóriumába?


Előfordulhat, bár kétlem, lévén magasfeszültséggel dolgozott a legtöbbet...


Vagy annyira bepárásította a levegőt, hogy kondenzálódott, és mindenhonnan csepegett a víz? Ez szintén nem bonyolult, bár a fenti ok miatt nem túlzottan valószínű.


Arra, amire te gyanúm szerint gondolsz, hogy ilyen meseszerűen kicsi esőfelhőt csinált, amiből pici eső esett - na, olyat nem csinált, mert az nem igazán lehetséges :)

2015. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Én még mindig látok egy másik változatot: miszerint Tesla a laborban BENT csinált olyan kísérletet, amivel KINT csinált esőt.

Tudtommal ilyen sem volt, de ez nekem reálisabban tűnik.

Nagyon mennek a HAARP sztorik, de igazság szerint még ma sem tudunk ilyet, ha felhő van, abból le tudjuk verni a vizet megfelelő vegyi anyagok felhőbe permetezésével, de felhőt csinálni vagy odacsalni valahova, na az nem megy. Teslának sem ment. De szerintem ilyen nem is próbált soha.


Az nem kizárt, hogy a nagyfesz. kísérletei (vagy akár annak a brutálisan jó földelései) odacsaltak villámokat vihar esetén és a pórnép azt hihette, ő csinálja.

2015. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezüst-jodid.
márc. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!