Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Alvó emberek között működhet...

Alvó emberek között működhet a telepátia?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint álmában az ember jobban ellazul, jobban at tudja magát adni az ilyen dolgoknak. Ha álmomban beszélek valakivel, akivel évek óta nem találkoztam és álmomban tudatában vagyok, hogy csak álom és ezt neki is mondom és arra kérem, hogy a valóságban is keressen meg, akkor lehetséges, hogy ebből ő is megérez valamit? Nem pont ugyanezt, de mondjuk ő is velem álmodik vagy ilyesmi? Annyira érdekes, egy ideje ha olyan dolgot csinálok álmomban, ami a valóságban nem igazán van elérhető közelségben, akkor sokszor mondom, hogy ez csak álom, ki kell használni. Pl. Motorvezetéssel kapcsolatban is szoktam ilyeneket álmodni. Csak normális véleményeket várok. Köszönöm. 24L
2010. márc. 14. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit nevezel normális véleménynek?
2010. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

amikor a szüleim még együtt voltak,nagyon szerették egymást,és ugye egymás mellett aludtak.Egyik reggel apukám elkezdte mesélni az álmát,és anyukám folytatta.kiderült,hogy egy az egyben ugyan azt álmodták.

_____


Egyszer azt álmodtam,hogy egy kis étteremben a papám rám mosolyog.ebben csupán az a szokatlan,hogy akkor ő már 3 éve nem élt.Odamentem álmomban a falhoz,azt mondtam ez egy álom,és fel kell ébrednem!Csapkodni akartam a fejem a falhoz,de túl lassú voltam,így hát tudva,hogy ez egy álom,elrepültem!Háztetőkre repültem,gondolattal pénzt csináltam,ruhákat gondoltam magamra,stb..

2010. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem az olyanokat, hogy XD LOL flash stb. társai, hanem ha valakinek van ezzel kapcsolatban értelmes válasza, melyet indokolni is tud.
2010. márc. 14. 09:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, a tapasztalat kimaradt :) annak is örülök
2010. márc. 14. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát..amikor szakítottunk a barátommal, borzasztóan éreztem magam.Egyik este azt álmodtam, hogy azt mondja, hogy nekem még viszonylag jó is a helyzetem, mert megyek ide-oda, de ő csak ül otthon egész héten és gépezik.Ezután felmentem facebookra megnézni (mert amúgy nem akartam látni, mi van vele), és valóban szinte folyamatosan a gép előtt ült.
2010. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

IGEN. Az ott az asztrál sík, tehát ugyanúgy tér, mint az éber világban, tehát lehet ott találkozni másokkal.


Álomban fel lehet keresni másokat tudatosan is. Persze tudni kell, hogy éppen álmodunk. De így, nem tudatosan is előfordul. Aki megjegyzi az álmait, és beszél róla másnak, aki szintén megjegyzi a saját álmait, és szintén hajlandó beszélni róla ... mennyi az esély rá, hogy a net előtt ilyen kommunikáció előfordult emberek közt? AKamaszok közt? Mikor a bunkók eleve kiröhögik, aki álmokról beszél... Mégis, nekem egy fickó konkrétan elmesélte, mit álmodtam. Kell az esszencia, nem árt valami érzelmi motiváció, hogy "rácímezhess" az alanyodra.

2011. máj. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom választ várnál de nekem nagyon fontos ezt feltenni kérdésnek! Mi van akkor ha az álmomba az exemről álmodtam még is úgy éreztem mintha együtt álmodnánk ezt!? Olyan volt hogy én elmentem hozzá és olyan mintha szószerint látnám és érezném a közelségét (közelsége alatt azt értem hogy amikor megérintettem olyan volt mintha valóságos lenne). Ezt ő is álmodhatta?
2021. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!