Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan tanuljak bioszt,...

Hogyan tanuljak bioszt, amikor egyáltalán nem érdekel, és semmi nem marad meg belőle? Szinte "kiszáll a fejemből"! :S

Figyelt kérdés
13/L
2010. márc. 18. 20:15
 1/7 anonim válasza:

ugyanez van velem is!! minden megy, csak biosz meg kémia nem (de a kémiát nem is értem ráadásul)!! Tisztára kétségbe vagyok esve, pont most írtunk biosz dogát, egész hétvégén arra tanultam de egyszerűen nem!!! Szóval én is kíváncsi lennék jó tippekre!!

(Bocs az OFFért)

2010. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ne csak bemagolni, hanem amit olvastál azt elképzelni magad előtt ha lehetséges, és vonj le belőle következtetés. Próbálj logikát keresni a mondatokban, én csak így tudtam tanulni mindig!!


Nem tudom, hogy épp mit tanultok bioszból, de

például NE "magold be", hogy a krokodil tojással szaporodik, hanem gondold el, hogy milyen röhejes, hogy az a baromi nagy állat kis tojásokkal szaporodik. Nah,érted.xD

2010. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mit tanultok?
2010. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oh, my god! :D Kár volt ide kattintanom. :D

Amúgy szerintem az álatlános/közép iskolában tanulatak az általános műveltséghez tartoznak.

Egy biológus. :D

2010. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! :) Hogy ne csak mellébeszéljek: ha nem érdekel, de meg KELL tanulni, érdemes minden folyamathoz képeket keresni (Google), ha vizuális típus vagy. Ha rendszertant vesztek érdemes táblázatot készíteni. Mit tanultok?
2010. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért nem érdekel? Mi a baj vele? És mi érdekel egyáltalán?

Egy másik biológus

2010. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Épp a kontinentális éghajlatokat tanuljuk + élővilág, állatok, növények, pl mediterrán, meg ilyesmi. De a nehéz a növények jellemzői, termései, az ábrák meg ilyenek:S

Amúgy eleve humán beállítottságú vagyok, irodalom, töri, zene meg ilyenek érdekelnek.

2010. márc. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!