Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ti mit gondoltok a spontán...

Ti mit gondoltok a spontán égésről?

Figyelt kérdés
Hisztek benne? Érdekes hogy semmiféle kézzel fogható magyarázat nincs rá. Ha bebizonyosodna mégis, akkor félnél, hogy egyszer csak lángra kapsz? Akármelyik pillanatban minden előzmény nélkül megtörténhet. De valószínűleg nem fog, mert lehet nem is igaz.

2015. nov. 21. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy darab értékelhető bizonyíték nincs arra, hogy ilyesmi valaha történt volna. Emellett pedig viszonylag lehetetlen. Szóval nem, nem hiszek benne. Valahol a Hold=reptilián űrhajó elmélet mellett van a listán.
2015. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb én is ezt gondolom róla
2015. nov. 21. 20:37
 3/8 anonim válasza:
hülyeség
2015. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nem létező dolog. Ha volt ilyen az csak önhiba lehetett.(pl: Beleért a kandallóba a ruhája)
2015. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a Mythbusters csapata megoldotta a rejtélyt. Bár én nem láttam az epizódot.
2015. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Azt, hogy ha van is ilyen akkor az valamilyen fizikai, biológiai, vagy kémiai öngyulladás következménye ami az adott esetekben nem igazolhatóak, ezért egyesek csodát kiáltanak.
2015. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Van még egy magyarázati alternatíva: gömbvillám okozza.

Persze nem egy kőbe véshető megoldás egy kérdéses jelenséget másik kérdésessel magyarázni, de gyakorlatilag az összes többi magyarázat még jobban sántít.

2015. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
"Gömbvillámot" viszont már láttam, ill jobb magyarázat híján annak tituláltuk. Mivel nem egyedüli szemtanú voltam így az elmebaj és káprázat kizárható.:D Azt viszont egységesen kijelentettük, hogy nem "UFO" volt amit láttunk.:D
2015. nov. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!