Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen esetben hívtok...

Lányok, milyen esetben hívtok fel csak úgy spontán egy mondhatni ismeretlen fiút ilyen helyzetben például milyen célból, mit éreztek, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy lány csak fb-n ismerkedünk még egyelőre, szinte nem is tud rólam semmit sem, de mindig jól elhülyülünk, volt már, hogy olyat írt, hogy besír tőlem, meg látszik, hogy bírja a humoromat, aztán számot cseréltünk, én kezdeményeztem, de nem volt semmi olyan beszéd téma, hogy majd hívjuk egymást vagy ilyesmi. Erre váratlanul nem sokkal a számcsere után egy másik nap a lány csak úgy felhívott és eléggé meglepődtem, hogy mégis mi okból tehette. Azért ez nem jellemző a lányokra, általában, főleg, hogy lényegében nem is taliztunk még sosem, csak netről ismerjük egymást.
2013. dec. 23. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ez már gyanús, nem is biztos, hogy lány
2013. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Számtalan oka lehetett amiért felhívott.. ha még1x megtörténik beszélgess vele kicsit hülyéskedjetek had legyen jó kedve aztán hirtelen kérdezz rá hogy miért hívott.. zavarba fog jönni de talán elmondja.
2013. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Talán mert őt is érdekled?
2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miért csodálkozol, hogy felhívott, ha számot cseréltetek?
2015. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!