Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez vajon hogyan volt? Megérzés...

Ez vajon hogyan volt? Megérzés majd valóság, vagy tudat alatti érzékelése annak, ami már törénik, majd álom?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom egyik reggelén törént.


Még álmomban a szomszéd kölykökkel játszottunk az utcán.

Egyszercsak a többiek az ég felé néztek, s egymást kérdezgették, hogy "Mi ez? Halljátok?", s nekem úgy tűnt, hogy mindenki érzékel valamit, amit én nem.

Majd egyszercsak hallottam én is, hogy beep-beep, beep-beeep.


ÉS felébredtem, az ágyam mellett ébresztőre beállított ugynevezett kvarzjáték ébresztett.


Az álmomban a többiek még az előtt kérdezték, hogy mi ez, mielőtt én magam meghallottam volna? Vagy mielőtt megszólalt? Utóbbi miatt gondolkodtam, hogy az ezoteria témakörben írom ki a kérdést.


Hogyan lehet, hogy még nem szólt, legalábbis én nem hallottam, de az álmomban mások már hivatkoztak rá?


2016. márc. 21. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akkor kapcsolt még be, amikor nagyban álmodtál, és az agyad a sípolásra bedobott valami nagyjából ahhoz passzoló képsort (égre nézés, kérdezés). De mivel túl erős volt a hangja a ketyerédnek, ezért aztán inkább úgy döntött, hogy a valóságban is megnézi, mi zajong. Ekkor ébredtél fel.
2016. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a hangra kanyarította az agyad ezt az álmot.

Álmodban gyakran előfordul olyan is, hogy szétkapcsolódnak az egyes agyterületek. Az ilyenek keltik ezeket a hatásokat: vagyis olyan emberek, vagy más élőlények, akiről nem tudod, hogy mit fognak mondani, vagy tenni - ennek köszönhetők.

2016. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!