Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lehet az? Nagyon megijedtem...

Mi lehet az? Nagyon megijedtem:Smeteor?

Figyelt kérdés
tehát arról van szó hogy jöttünk ma este haza és az égbolton láttam az átlagosnál egy sokkal nagyobb csillagot vagy nem tudom mi lehet az.
2010. ápr. 8. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esthajnalcsillag (Vénusz)?
2010. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudom.eddig nem láttam pedig mindig szoktam nézni.már 8 éves korom óta ilyen beszari vagyok:/és azóta nézem:P
2010. ápr. 8. 20:41
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
műhold, vagy jéglecsapódás a légkörben ami tükröződik, vagy esetleg többet ittál a kelleténél :D
2010. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vagy a Holdat láttad
2010. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megkönnyítenéd a találgatásunkat, ha picit pontosabban leírnád mit s láttál. Például, hogy merrefelé láttad az égen (milyen magasan pl. szögben megadva), és milyen irányban. Mikor láttad-e (napokon keresztül, vagy csak egyszer átszaladt az égen, stb ...), Mozgott-e, és ha igen milyen sebességgel (mondjuk egy repülőhöz képest). Milyen fényes volt, mondjuk a teliholdhoz képest, esetleg változtatta-e a fényét, milyen színű volt a fénye, esetleg változott-e a színe. Mekkora volt a kiterjedése (pl. a Holdhoz képest). Volt e hangjelenség ... Szóval pár apró dolog, amire jó lenne emlékezni, ha pontos(sabb) választ szeretnél :)


maci

2010. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tényleg volt valami üstökös féleség az egyik barátom is látta!elöször nekem is magas volt!most is:D
2010. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van a link valami 22 méteres kisbolygó volt

2010. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztosan jól látszik 360000km távolságból az a 22m!
2010. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:Pén egyébként azért útálom magam mert mindent észveszek és akkor vagy 1-2 évig tökre meg vagyok ijedve aztán elfelejtem és megint látok valamit és ......
2010. ápr. 10. 16:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi baj, feleslegesen teszel szemrehányást magadnak! Sőt, egyenesen jó, ha valaki ennyire nyitott szemmel járja a világot. De hogy érdemben tudjunk segíteni, kissé részletesebb megfigyelésekre van szükség. Ahogy írtam korábban, próbálj ilyenkor mindent megjegyezni, és ha van rá módod, azonnal jegyezd is le a jellemzőket. Még azokat is, amiket esetleg ott, akkor lényegtelennek ítész meg.


maci

2010. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!