Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lehet az? Nagyon megijedtem...

Mi lehet az? Nagyon megijedtem:Smeteor?

Figyelt kérdés
tehát arról van szó hogy jöttünk ma este haza és az égbolton láttam az átlagosnál egy sokkal nagyobb csillagot vagy nem tudom mi lehet az.
2010. ápr. 8. 20:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát már nézem azóta is Lajosmizsén lakom és Bidapest felé ha nézek akkor látom de inkább kicsit balrább és még mindig ott van és már akkor is világít eléggé mikor még egy csillag sincs fent.
2010. ápr. 29. 20:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor az tényleg a Vénusz lesz. A hónapban mostanában a legfényesebb, és kb 2-2,5 órával nyugszik a Nap után. Ha jól emlékszem május 16. körül a Hold közelében lesz (pontosabban a Hold kerül a közelébe ...). És ne félj tőle :)


maci

2010. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
még mindig látom:S:S:(
2010. jún. 17. 22:23
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem baj, ez a dolga ;)


És nem is bánt, ne félj :D


maci

2010. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
mintha már nagyobb lenne.és azthiszem egyre joobban hiszek a 2012-es világvégében pedig eddig nem hittem és hát láttam egy videót is hogy hát becsapódik meg stb......
2010. jún. 29. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!