Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig mindent megtettem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindent megtettem volna azért, hogy vele lehessek, de most megijedtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,akiben szerelmes lettem nem olyan régen...


Próbáltam elnyomni magamban azt a bizonyos "mindjárt elájulok,ha a közelemben van" érzést,nem akartam vele foglalkozni.

De Ő is elkezdte keresni a társaságomat.

Pár napja közölte,hogy én is tetszem neki és hogy járhatnánk esetleg.


Mindig is arról álmodoztam,hogy egyszer ezt mondja majd nekem,de akkor azt mondtam neki,hogy még én magam sem tudok,hogy mit szeretnék és időt kértem...

Egy kicsit félek ettől a kapcsolattól,mert tapasztaltabb,mint én minden téren és teljesen más körökben mozgunk.


Ő és a szülei nagyon gazdagok,mi pedig nem.Nem egyik napról a másikra élünk,sőt,nem is a "szegényréteghez" tartozunk,de hozzájuk viszonyítva kb. semmik vagyunk.

A másik meg az,hogy Ő a környék legmenőbbjei közé tartozik és félek,hogy mit gondolnának Ők rólam.

Tudom,hogy már sok barátnője volt és félek,hogy engem is kihasználna vagy csak szórakozni akar...


Viszont ezeket a dolgokat a legjobb barátnőm mondta,akiről időközben kiderült,hogy tetszik neki is a srác...

Nem tudom,hogy azért mondta-e ezeket,hogy elbizonytalanítson vagy tényleg segíteni akar-e.



Szerintetek mit kéne tennem?

Teljesüljön a legnagyobb álmom a félelmeim ellenére?



L14


2011. nov. 10. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

1. nem vagy érett még egy kapcsolathoz

2. nem szereted eléggé, hiszen ilyenek miatt aggódsz


mellesleg ne hagyd elfutni, bánni fogod, max kipróbáljátok "egymást" és ha nem jó akkor vége lehet ha akarjátok.

ne foglalkozz mások véleményével!!

2011. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maradjunk csak annál, hogy még nem nőttél fel ehhez.
2011. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerd meg, először sex nélkül. ha kitart melleted akor valszeg nem akar kihasználni, vagy legalább twe megismered anyira h tudd mit akar...
2011. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!