Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mivel győzhetném meg a kollégá...

Mivel győzhetném meg a kollégáimat, hogy a Holdra szállás valóban megtörtént?

Figyelt kérdés
Ők ebben nem hisznek, sőt kiröhögtek mikor azt mondtam,hogy még az asztronauták által ott hagyott modult (azt hiszem ez a neve) is látni bizonyos távcsöveken keresztül, habár ebben nem vagyok teljesen biztos. Szerintük kitaláció és kérdezték tőlem,hogy akkor a zászlót is hogyan fújta a szél a Holdon,mint ahogy azt látni lehetett videókon. Tudom, hogy van erre egy magyarázat csak én azt nem tudom.

2016. aug. 29. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb bizonyíték az, hogy a szovjetek elismerték, és ha szűkszavúan is, de tudósítottak róla. A hidegháborúról, azon belül is az amerikaiak és szovjetek között dúló űrversenyről hallottál már? Mert ha nem, akkor olvass utána. Ne is a hülye kollegáid miatt, hanem mert nagyon érdekes.


De a lényeg, hogy ekkora presztizsű eredményt megcáfolhatatlan bizonyítékok nélkül soha a büdös életben nem ismert volna el egyik fél sem a másik felé.

2016. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd már! Gondold azt, hogy csak viccből vannak ezen az állásponton!
2016. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szovjetekre hivatkozás a legjobb érv, de ha tényleg komolyan gondolják ezt a nem volt holdraszállás dolgot, akkor sehogy se tudod őket meggyőzni.
2016. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
A holdra szálláskor még Magyarországon is néztük a TV-ben a közvetítést! Ha kamu lett volna, akkor még csak nem is hallottunk volna róla.
2016. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne meggyőznöd öket?

Kerüljed a témát, ők pedig legyenek boldogok tudatlanságukban!

2016. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Mojjo ***** válasza:
100%
A zászló nem lebeg, lobog. A zászló gyűrött, de minden képen ugyanúgy gyűrött. Némileg merevítve volt a zászló, de meggyűrődött. Amúgy kérdezd már meg a kollegáidtól, hogy a stúdióban (mert gondolom, szerintük ott vették fel az egészet) miért is fújna szél, ami lebegteti a zászlót. Sok szeles stúdiót láttak már? Vagy esetleg direkt bekapcsolták a szélgépet, hogy lebegtesse a zászlót és jól lebukjanak?
2016. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Mondd meg nekik, hogy vannak akik még nagyobb ökörségekben képesek hinni, főleg az ezómatyik között. Valamelyik ütődött rendszeresen felhozza például, hogy a Hold egy földönkívüli űrhajó, ezért üreges belül, és reptoidok, krixkraxiak meg lumbulábiak figyelnek minket a belsejéből. Ja meg hogy a Náza megkopogtatta kiskanállal a Holdat és kongott (légüres térben!) :D
2016. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod meggyőzni? Fontos?
2016. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem fontos, de őszintén szólva zavart,hogy gúnyolódtak rajtam,fogták a fejüket,hogy miket beszélek és én meg nem tudtam pontosan, meggyőzően elmondani az álláspontomat.
2016. aug. 29. 20:21
 10/21 dellfil ***** válasza:
94%

Jellegzetes "horda szellem" megnyilvánulás. :D

Édeskeveset érdekli őket, hogy jártak-e a Holdon az amerikai űrhajósok, vagy sem. Ez számukra ötödrangú kérdés. Csak eszköz arra, hogy "szívassanak".

Elsősorban nekik csak egy látszat témára van szükségük, hogy - "egységfrontba" tömörülve - éreztessék veled közösségük erejét. Azt, hogy mi - "nagyon együtt vagyunk, te meg kilógsz a sorból". :DDD

Szóval "meggyőzni" nem tudod őket, - mert nincs miről!

Legtöbbjük valószínűleg nem is osztja lelke mélyén ezt a sületlen nézetet. Nem jártak a Holdon... :D Csakhogy hordatagként együtt huhog a többivel. :)

Tehát te ne hozd szóba a témát, és ha ők nagyon erőltetik, akkor legyints rá, hogy persze. Tedd hozzá, hogy internet sincs, a repülőgép csalás, a számítógép meg egyszerű hazugság. Az autók meg hallucinációk... :DDD


dellfil

2016. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!